Fotografie:Adrenalinové zážitky pro muže

Vybrat dárek pro muže není zrovna jednoduchý úkol, a pokud s ním nejste již v dlouholetém vztahu, může to být opravdu oříšek. Pokud hledáte adrenalinové zážitky pro muže, máme pro vás hned několik tipů.

Zároveň zde najdete i tipy na zážitky pro páry anebo i třeba celou rodinu. A tím i  začneme. Abychom vám zážitek přiblížili co nejvíce, tak jsme u některých zážitků přidali i video ukázky.

1) Větrný tunel pro dva – zážitek pro celou rodinu

Fotografie: rodina ve větrném tunelu adrenalinové zážitky pro muže
Větrný tunel je zážitek pro celou rodinu

První tip najdete v našem článku „Zažijte stav beztíže“. Větrný tunel jsme navštívili a jsme rádi, že ho můžeme opravdu vřele doporučit. Rozhodně jsme měli trochu žaludek na vodě, alespoň při pohledu na adrenalinové nadšence před námi, ale po vstupu do tunelu strach opadl a létaní jsme si užili. Zážitek můžeme doporučit pro muže, ženy i odvážené děti.

Celý zážitek a informace k němu naleznete ZDE.

2) Airsoft ve stylu Counter-Strike – pro 8 osob – adrenalinové zážitky pro muže

Airsoft ve stylu Counter- strike je velmi oblíbený zážitek podle slavné počítačové hry. 

Vyberte si, jestli chcete být terorista nebo protiteroristická jednotka a vyzvěte se na souboj. Budete mít k dispozcici legendární zbraně AK – 47, odstřelovací pušku M24, Glock 17 a to je jen malá ukázka z toho na co se můžete ve skutečnosti těšit.

Airsoft ve stylu Counter-Strike využívá k hraní arisoftovou munici, kdy hráči po sobě střílejí lehkou keramicko-plastovou municí, kterou mají neomezenou!

Video ukázka ze zážitku:

V ceně zážitku získáte:

  • 2 hodiny hry
  • zapůjčení ochranného oblečení
  • široká škála zbraní
  • taktické předměty
  • neomezený počet lehké keramicko-plastové munice (airsoft)

Více informací o zážitku najdete ZDE.

 

3) Závody dronů – zážitek pro muže i ženy

Fotografie: závody dronů - připravená dráha adrenalinové zážitky pro muže
Připravená dráha na závody.

Drony jsou dnes velmi oblíbené a především pro muže je to velmi lákavá a nákladná hračka. Proto je fajn mít možnost si dron nejprve vyzkoušet před případnou koupí.

Zážitek „závody dronů“  je maximálně pro 10 osob a minimum jsou 2 osoby.  Čeká na vás připravená závodní dráha s překážkami na které si zapůjčený dron vyzkoušíte, seznámíte se s ovládáním dronu a navíc můžete na požádání si nechat zapnout kameru a celý záznam závodu dronů budete mít k dispozici zdarma.

Více informací o zážitku„závody dronů“ naleznete ZDE.

4) Divoký Hummer 2 v 1 – adrenalinové zážitky pro muže

Fotografie: hummer v blátě - adrenalinové zážitky pro muže
Vyzkoušejte 2 zážitky v jednom.

Dva zážitky v jednom. Pro muže naprosto ideální. Vyzkouší si jak se řídí fenomenální Hummer H2 a projedou s ním speciálně připravený terénní okruh přes překážky, brody a náklony. Adrenalin v krvi bude proudit a to je teprve polovina zážitku. Po projetí terénního okruhu v Hummeru H2 pak přesednete na korbu vojenské verze Hummeru H1 (Humvee) a užijtete si jízdu drsným terénem.

V ceně zážitku získáte:

  • 20 minut v terénním voze Hummer H2 pro 3 osoby (řídit může pouze 1 osoba)
  • 10 minut jízdy na korbě terénního vozu Humvee pro 3 osoby (vojenská verze Hummeru H1)
  • zapůjčení helmy pro jízdu v Humvee
  • vstupenka do středověké tvrze pro celou rodinu

Dva divoké Hummery v jednom, to je ten pravý zážitek pro muže. Více informací najdete ZDE.

5) Jetpack – tryskový batoh plný adrenalinu

Jetpack – tryskový batoh plný adrealinu patří mezi oblíbené adrenalinové zážitky pro muže. Je určen pro všechny tykteří si chtějí zalétat nad voní hladinou. Nemusíte být milionář, protože cena za jedno vylétnutí nad hladinu je opravdu v pohodě a pokud budete mít štěstí chytíte i slevu.

Podívejte se na ukázkové video ze zážitku:

Jetpack od Zapata Racing

Jetpack od Zapata Racing je už v pořadí třetí převratný nástroj vyvinutý Frankiem Zapatou, bývalým šampiónem v jízdě na vodním skútru. Létací stroj, který umožní komukoliv vsedě létat nad vodní hladinou. Jetpack je posledním výkřikem technologií ve vodních zážitcích.

Detailní informace o zážitku“jetpack – tryskový batoh“ najdete ZDE.

6) Simulátor dopravního letadla Boeing 737 – zážitek pro muže

Znáte nějakého muže, který by si nechtěl vyzkoušet, jaké to je řídit dopravní letadlo Boeing 737? V simulátoru si vše bezpečně vyzkoušíte a seznámíte se se vším, co by profesionální pilot měl určitě znát.

Video ukázka:

Co vás čeká a nemine?

Nejprve se podíváte do kokpitu letadla nové generace, který je k nerozeznání od originálu. Vyberete si cíl vaší cesty (na výběr máte různá evropská města). Můžete si také vybrat počasí či přistání v obtížném terénu, záleží jen na vás, jak moc si zážitek budete chtít stížit.

Instruktor vás před letem seznámí se základními funkcemi a ovládacími prvky letadla a bude s vámi samozřejmě po celou dobu letu. Dalším krokem jsou předletové činnosti a pak již můžete vyjet na runway a vzhůru k nebesům.

A když nebudete mít dost, v ceně zážitku je ještě jeden zážitek, který trvá 15 min. Zalétejte si i s tzv. RC simulátorem malého letounu – nezapomeňte si o něj říct na recepci.

Video ukázka:

Celý zážitek „Simulátor dopravního letadla Boeing 737“ s detailními informacemi najdete ZDE.

Podívejte se i na další adrenalinové zážitky pro muže a ženy, babičky nebo puberťáky. 🙂 

 

2019-09-26

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.