Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR.

Uvažovali jste nad tím, že byste se chtěli stát součástí affiliate programů a sítí v České republice? Snad proto, že díky nim můžete vydělat, nebo proto, že si chcete affiliate programy vyzkoušet?

Připravili jsme pro vás přehled affiliate sítí a informace, které vás budou zajímat, v případě, že přemýšlíte začít pasivně vydělávat na internetu. 

Proč doporučujeme využít raději affiliate síť než affiliate program? V čem se liší?

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliate programy a jejich podmínky

Jednotlivé affiliate programy ve vodách českého internetu mají různé podmínky, které musíte pro vyplacení peněz splnit. To znamená, že čím více affiliate programů budete mít aktivních, tím více můžete vydělat.

Každý program vyplácí peníze od různých částek, které musíte pracně zjišťovat. Affiliate sítě mají více kampaní v jedné velké síti, proto mají i jednu minimální částku na výplatu. Odpadá vám tedy starost se zjišťováním výplaty.

Spousta affiliate programů navíc vyžaduje fakturu k tomu, aby vám mohla vyplatit vydělané peníze. Je to další starost pro vás, protože pokud nebudete plátce DPH, musíte hledat někoho, kdo by vám fakturu vystavil, případně byste museli zakládat živnosti, a celkově je to složitější.

Affiliate sítě – přehled

U affiliate sítí tyto problémy neřešíte, neboť mají ideální řešení jak pro plátce DPH, tak i pro neplátce DPH.

A poslední důležitou věcí, kterou vám affiliate sítě dají oproti affiliate programům je jistota, a to dokonce hned dvě! První jistotou je, že získáte větší provize, než v rámci jednotlivých programů, a to především díky více inzerentům.

Druhou výhodou je jistota výplaty. Affiliate sítě, tedy ty proveřené, vždy dostojí svým závazkům a vyplatí provize, které jste vydělali. U jednotlivých programů ale hrozí riziko, že program jednoduše zanikne nebo přestane vyplácet, a vy se tak se svými penězi můžete rozloučit.

To bylo na úvod takové rychlé srovnání Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR a nyní se pojďme podívat na konkrétní affiliate sítě a co nabízejí.

Naučte se jak si vytvořit web a získat pasivní příjem. Online kurz se vstupem zdarma s názvem “ Webzisk: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu“ vám ukáže cestu. Stačí kliknout a zaregistrovat se a spustit první lekce zdarma.

 

[woo_cat_slider id=“6024″]Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliateclub.cz

Druhá affiliate síť se taktéž řadí mezi ty vůbec největší a nejkvalitnější v České republice. Řeč je samozřejmě o Affiliateclub.cz. Tato síť vám pomáhá zvyšovat výdělky pomocí internetu, a nejedná se o výdělky nějak malé. Tato affiliate síť sbírá zkušenosti již od roku 2008, takže je tu přes 8 let, kdy nabízí zákazníkům své skvělé služby.

U Affiliateclub.cz je registrováno několik významných affiliate partnerů, kteří mohou společně takovou síť budovat. Můžete se také těšit na skvělé affiliate programy, díky kterým můžete vydělat velké peníze. Affiliateclub.cz také disponuje těmi nejlepšími technologiemi v oblasti poskytování affiliate marketingu. Se svými klienty a zákazníky se snaží udržovat nadstandartní vztahy, a i díky tomu jejich početná komunita roste.

Registrovat se můžete zcela zdarma, na výběr pak budete mít z několika desítek kampaní, kterých se budete moci účastnit, a pomocí kterých budete moci slušně vydělávat. Navíc vám Affiliateclub.cz nabízí také možnost kurzu o affiliate marketingu, kde se můžete dozvědět další informace navíc, které vám mohou zásadně usnadnit affiliate marketing.

eSpoluprace.cz -top

Jako třetí affiliate síť na českém internetu si bezesporu musíme představit portál eSpolupráce.cz. Tento portál je zaměřený, jak jinak, na affiliate marketing, stejně tak na lead generation.

Web eSpoluprace.cz byla spuštěna již v roce 2009, a od této doby sbírá jednoho silného inzerenta za druhým. Díky tomu můžete svým partnerům nabídnout skutečně nadstandartní provize, které by jinde jen tak nedostali. Od roku 2009 se také zaregistrovali tisíce spokojených affiliate partnerů.

Affiliate síť eSpoluprace.cz nabízí transparentní systém odměn tak, aby každý věděl, kolik za kterou kampaň může získat. Navíc nabízí také nadstandartní služby i odměny, a to nejen pro jejich affiliate partnery.

Pokud se chcete i vy stát jejich partnerem, nebojte se, nejedná se o nic složitého. Partnerem může být skutečně každý, stačí jen vyplnit jednoduchý registrační formulář a už patříte do rodiny eSpoluprace.cz.

Abyste byli v obraze, kolik peněz se vám povedlo získat a za co, nabízí eSpoluprace.cz přehledné a podrobné statistiky. Pokud navíc narazíte na nějaký problém, podpora ze strany této affiliate sítě je zajištěna, a to velice kvalitně.

Pokud se navíc chcete dozvědět další novinky a vychytávky ze světa affiliate marektingu, můžete se zúčastnit také její eAcademy, kde si můžete přečíst novinky i tipy, jak být v tomto světě affiliate úspěšní. Samozřejmostí je, že eAcademy je zdarma.

Naučte se jak postavit výdělečný web a vydělávat na internetu – stačí kliknout na obrázek: ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

jak vydělávat na internetu

jak vydělávat na internetu

eHub.cz

Jako další affiliate síť, která ne českém internetu funguje již řádku let je právě eHub.cz. Ta se stará o zefektivnění vašich prodejů v případě, že jste inzerentem, pro partnery zase nabízí velké provize, díky kterým můžete vydělat zajímavé peníze.

Affiliate síť eHub.cz ctí individuální přístup ke každému zákazníkovi. Díky tomu velmi rychle vyřešíte jakékoli trable, které byste mohli se svým účtem mít. Abyste mohli začít vydělávat zajímavé peníze, postačí vám jednoduchá registrace. Vyplníte krátký registrační formulář a už jste členem eHub.cz.

A to vám tato affiliate síť vlastně nabídne? U eHub.cz je momentálně aktivních více než 100 kampaní, pomocí kterých můžete vydělávat peníze. O tom, jak úspěšní jste, vás budou informovat podrobné statistky, které můžete prohlížet každý den. Jakmile budete chtít nechat poslat své vydělané peníze na účet, stačí jednoduše zažádat o výplatu, a eHub.cz vám každý 15. den v měsíci výplatu pošle.

Kromě toho se můžete těšit na vynikající technickou pomoc, ale také inovativní řešení reklamního systému, díky kterému můžete vydělávat více peněz. Záleží jen na tom, jak tento systém dokážete využít.

Affilnet.cz

Spousta affiliate sítí nabízí klasické kampaně, bez nějakých zvláštních specializací. Sem tam se ale objeví nějaká společnost, která svým zákazníkům nabídne něco nového, něco neotřelého, zkrátka něco takového, co běžně affiliate sítě nenabízí. A co že má Affilnet.cz jiného, než všichni ostatní?

Celkem vám Affilnet.cz nabídne několik desítek kampaní, a nové neustále přibývají. Dohromady je na síti registrováno přes 1 200 affiliate partnerů, kteří mohou vydělávat slušné peníze. Ale Affilnet.cz vám nabídne také kampaně z prostředí nejrůznějších her! A to affiliate sítě zase tak často nenabízejí.

Affilnet.cz se samozřejmě zabývá lead generation, affiliate a digitalním marketingem, přičemž vychází ze svých dlouholetých zkušeností, které pomohli vybudovat takovouto aktivní síť affiliate kampaní, kde si doslova každý přijde na své.

 

Naučte se jak si vytvořit web a získat pasivní příjem. Online kurz se vstupem zdarma s názvem “ Webzisk: Komplexní průvodce vyděláváním na internetu“ vám ukáže cestu. Stačí kliknout a zaregistrovat se a spustit první lekce zdarma.

Omrkněte i další kurzy pro osobní rozvoj se vstupem zdarma

[woo_cat_slider id=“6024″]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.