Foto:Autorské šperky z drahých kovů

Hledáte dárek pro manželku nebo partnerku a chcete něco skutečně speciálního a neotřelého? Hledáte originalitu a jedinečnost? Nebo se chystáte svou vyvolenou osudovou lásku požádat o ruku a ještě jste nenašli žádný tak dokonalý prsten, jako je ona sama? Tak už nehledejte a prohlédněte si autorské šperky z drahých kovů a další ručně vyráběné autorské šperky, které každé ženě vyrazí dech a do očí jí vženou slzy štěstí a dojetí.

Precizní práce a důraz na detail v každém kousku

Hledáte-li opravdu jedinečný šperk, který na druhé ženě nenajdete, zapomeňte na e-shopy, které znáte z reklamy. Zaměřte se na ručně vyráběné autorské šperky, které jsou vypracované do nejmenších detailů a rozhodně nejsou zaměnitelné. V každém z těchto šperků je kus poctivé lidské práce a láska k řemeslu.

Na své si zde přijdou laici i opravdoví gurmáni, kterým určitě neujde nabídka zlatých starožitných šperků drahými kameny.  Vybírat si můžete z luxusních briliantových prstenů, originálních zlatých nebo stříbrných náramků, náhrdelníků, broží a prstenů.

Detailně propracované šperky od drobných výrobců z celého světa

Na webu autorskesperky.com najdete především originální šperky vyrobené drobnými výrobci po celém světě. Web nabízí menším podnikatelům prostor pro vystavení a následný prodej ručně vyráběných šperků a podporuje tak drobné výrobce v jejich činnosti.

Foto:luxusni-14kt-zlaty-briliantovy-prsten-103-kt
luxusni-14kt-zlaty-briliantovy-prsten-103-kt

Autorské šperky z drahých kovů musí vyhovovat ustanovením puncovního zákona

Aby vůbec bylo možné prodávat autorské šperky z drahých kovů, je nutné být registrovaný na puncovním úřadě a všechno prodávané zboží, musí vyhovovat ustanovením puncovního zákona. Všechno zboží, které najdete na webu autorskesperky.com, těmto zákonným ustanovením zcela vyhovuje. V případě, že i tak si nejste jistí, přečtěte si recenze na e-shop autorskesperky.com. přímo  zde a přesvědčte se sami.

Banner: Autorské šperky z drahých kovů - precizní práce a důraz na detail
Autorské šperky z drahých kovů – precizní práce a důraz na detail

Získejte slevu na nákup do konce srpna 2019

Do konce srpna nyní můžete získat slevu 5% na celý sortiment autorských šperků.

Stačí vyplnit slevový kód B3M7S5M8 a sleva je vaše.

Jen je podmínkou stihnout to do konce srpna.V případě, že objednávka bude vyšší než 1000 Kč, máte k tomu i dopravu zdarma.

2019-07-29

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.