fbpx
Fotografie: dárek pro ženu podnikatelku

Inspirace na dárek pro ženu podnikatelku, ředitelku či manažerku

Vánoce, Vánoce přicházejí…Už je to tady zase. Vánoce klepou na dveře a většina lidí si začíná lámat hlavy nad tím, jak potěšit své blízké. Obzvláště pro muže může být těžké pro svou partnerku, maminku nebo tchýni najít vhodný a originální dárek. Pánové nezoufejte, jestliže i vy máte doma úspěšnou ženu, poradíme, jakým dárek jednoznačně uděláte radost.

Vybírat dárek pro někoho, kdo si koupí všechno, co potřebuje, je opravdu oříšek. Přečetli jste i vy už stovky praktických tipů na výběr dárku, ale všechny pro vás byly nicneříkající a obecný? Tento článek je pro ty, kteří nevědí, jak potěšit úspěšnou ženu.

 

Šperkem nic nezkazíte

Pro ženu ředitelku, výkonnou manažerku nebo podnikatelku je stěžejní vypadat reprezentativně a udělat dobrý první dojem. Takové ženy si většinou dokáží veškerou výbavu, jako jsou šaty, kostýmky, make-up atd., obstarat sami. Ale málokterá si pořídí šperk. To je šance pro vás, pánové.

Fotografie: šperk jako dárek pro ženu

 

Ozdobte svou milovanou ženu něčím třpytivým. Jistě bude značkový náramek Guess, lesklé náušnice Swarovski, nebo elegantní náhrdelník nosit s hrdostí a láskou. Trefa do černého jsou určitě i luxusní hodinky. Takové hodinky s vyrytým věnováním zabalené v hezké krabičce se vzkazem “To, aby si na naši schůzku nikdy nepřišla pozdě” určitě zahřejí u srdce.

 

Platinová karta pro styl

K reprezentativnímu vzhledu neodmyslitelně patří business šaty a kostýmy, které popravdě nejsou zrovna levnou záležitostí. K tomu nějaká praktická, ale zároveň elegantní kabelka a ceny se vyšplhají do dalekých výšin. Potěšte ženu poukazem do jejího oblíbeného módního obchodu.

 

Buďte romantičtí

Dokázat své lásce i po letech, že jsou vaše city pořád stejné, ne-li silnější se může zdát jako nadlidský úkol. Vybočit ze stereotypu všedních dní je ale právě to, co potěší každou ženskou duši. Nebojte se tedy zorganizovat romantickou noc v luxusním hotelu. Zvolit můžete odpočinkové wellness anebo místo, ke kterému vás vážou silné vzpomínky, např. místo, kde jste se poznali.

Cena za dárek roku bude vaše, pokud se vám podaří splnit životní přání. Víte, že existuje místo, které tato úspěšná žena vždy toužila navštívit? Je něco, co si odjakživa přeje vyzkoušet? Přemýšlejte, každý člověk takové přání má.

 

TIP: Ať už přemýšlíte nad dárkem pro kohokoliv, poslouchejte! Každá žena dává nápovědy a vodítka. Většinou ani není těžké je rozluštit. Stačí dobře poslouchat.

 

Čas pro sebe

Co chybí každé úspěšné ženě, která velké úsilí vkládá do své kariéry? Ano správně, je to čas! Představte si, být celý den v krvelačných podpatcích, mít neustále úsměv na tváři a řešit problémy v práci. Po takovém dni přijít domů, uvařit, udělat s dětmi úkoly a ještě uklidit, může být vysilující.

Relax v lázních

Poukaz na masáže, kompletní kosmetickou péči či relax v lázních je přesně to, co taková žena potřebuje! No a když to ještě doplníte nabídkou, že se postaráte o děti a domácnost, máte zaručený úspěch.

 

Praktické věci pro větší úspěch

Co nesmí chybět ženě úspěšné v podnikání nebo v zaměstnání? Bez krásného šikovného diáře se už asi žádná manažerka, ředitelka ani podnikatelka neobejde. Pár barev k tomu, aby diář byl nejen praktický, ale i veselý a organizování času bude hračka.

Kromě diáře se hodí mít rychlý a výkonný počítač, samozřejmě včetně stylové brašny k tomu. Jestliže většinu času tráví žena doma u počítače, určitě ocení pohodlnou manažerskou židli, díky které na bolest zad zapomene.

 

TIP: Vysoké manažerské pozice a podnikání se pojí se spoustou stresu. Není na škodu se naučit se stresem pracovat. Takový kurz o tom, jak se naučit pracovat se stresem, jak nevyhořet apod. může být také skvělým dárkem.

 

Fotografie: žena podnikatelkaProstředí dělá divy

Kancelář žen a mužů se ve většině případů velmi liší. Strohé stěny, jedna napůl uschlá květina a na stole pouze počítač – to není styl takřka žádné ženy. Ženy si zakládají na prostředí, které může zpříjemnit práci i nepříjemné rozhovory.

Skvělým dárkem může být tedy i inovace kanceláře nebo podnikatelských prostor. Oblečte montérky a dejte se do práce. S designem si ale nechte poradit! Do modernizace se můžete pustit společně s ženou anebo si najmout profíka. Ať už tak či tak, s tímto nápadem jistě zabodujete.

 

Dárek poslední záchrany

V případě, že jste opravdu v koncích a nevíte si rady, můžete vsadit na jistotu. I když své drahé polovičce se moc nehodí darovat peníze, tak jiná úspěšná žena, třeba tchýně, je určitě ocení. Můžete se například inspirovat na internetu a najít originální způsob, jak darovat peníze.

 

 

Autor: Klára Kohoutová

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..