fbpx
Fotografie: motivace

Jak být úspěšný? Vyzkoušejte vysokou školu sebemotivace Ivo Tomana

Jak být úspěšný podnikatel, manažer, obchodník, ale i manžel nebo partner? Tuto otázku si každý z nás čas od času položí. Někteří sníme o tom, jaké by to bylo mít hodně peněz a užívat si život, jiní zase o tom, jak si najít partnera a být s ním šťastný až do konce života.

Ale jak na to? Jak vylepšit naše životy, abychom dokázali vnímat svět tak, jak je pro nás nejlepší a cítili se šťastně? Zjistěte, jak být úspěšný a jak se motivovat k lepším výsledkům.

Dojdeme sněním a vizualizací cíle k úspěchu?

Představujete si často váš úspěch? Sníte o tom, že jste došli k cíli, všichni vám tleskají a obdivují vás a vy se cítíte jako vítěz? Poradil vám váš kouč tuto metodu, abyste právě k tomu vysněnému cíli rychleji došli?

A teď zásadní otázka, došli jste k němu nebo to zůstalo u snění? Každý si odpovězte sám a v případě, že stále sníte, změňte své myšlení a vyzkoušejte vysokou školu sebemotivace Ivo Tomana. Hned v prvních lekcích zdarma zjistíte, jak snít bez prokrastinace a jak změnit vzorce chování, aby váš výkon byl vyšší a váš úspěch nebyl jen sen.

 

Motivace je cesta k úspěchu

Motivace sebe samého je asi nejnáročnější osobní disciplína. V případě, že nejste ovšem stále spokojeni se svými výsledky, ať už se bavíme o vztahu nebo práci, pak bude někde chyba. Někdo svádí chybu na své okolí, někdo se topí ve svých vlastních chybách a upadá.

Jak na to? Jak zvládnout odmítnutí partnera ať už v osobním životě či při obchodu? Co cítíte, když vám nevyjde obchod/vztah? Obviňujete sebe nebo toho druhého, nebo to neřešíte vůbec a jdete dál po své cestě bez ohledu na chyby?

 

Změňte své myšlení a vezměte život do vlastních rukou

Změňte své myšlení a učte se od úspěšného podnikatele a spisovatele Ivo Tomana, který sám začínal s dluhem 5. 000 000 Kč na kontě a nyní je z něj úspěšný kouč, lektor, spisovatel, podnikatel atd., který sdílí ve svých knihách i kurzech své dosavadní úspěchy, a i v online kurzu „Vysoká škola sebemotivace“ vám Ivo prozradí, jak vydělal svůj první milion.

Navíc si první lekce můžete přehrát, aniž byste za ně platili. Po registraci do online kurzu získáte první lekce na zkoušku, kde se dozvíte například:

  • co je to psychokybernetika a jak funguje,
  • jak pomáhají modlitby a meditace,
  • principy afirmace a vizualizace
  • vytvoříte si sami test mentality úspěchu

Pak již budete seznámeni s placenou částí online kurzu a sami se rozhodnete, zdali v kurzu chcete pokračovat či nikoliv.

 

Tip: vyzkoušejte si i další online kurzy pro osobní rozvoj.

Post Your Comment Here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru