fbpx
Fotografie: jak nakreslit zvířata

Jak nakreslit zvířata – kreslení pro začátečníky

Jak nakreslit zvířata, vlka, kočku, psa nebo pohádkového draka? Chcete pomoci dětem s kreslením a hledáte inspiraci? Připravili jsme pro vás i pro vaše děti inspiraci, jak začít kreslit a užitečné tipy a rady, které v začátcích určitě využijete.

Na konci článku jsme pro vás připravili přehled online kurzů kreslení, které jsou dostupné v češtině, a navíc nabízí i lekce zdarma. V případě, že tedy hledáte inspiraci, věříme, že ji v tomto článku najdete dostatek.

 

Jak nakreslit zvířata?

Nejprve se obecně pojďme podívat na to, jak nakreslit zvířata. Není na tom nic těžkého a pokud budete s dětmi postupovat krok po kroku dle videí, brzy začnete zvířátka kreslit sami bez nápovědy. Pro kreslení zvířátek budete potřebovat především tužku a gumu. Děti si obrázky mohou nakonec vymalovat pastelkami a obrys obtáhnout fixou. Pojďme se pustit do díla.

 

Tip:  kurzy kreslení pravou hemisférou pro začátečníky nabízí první lekce zdarma

 

1) Jak nakreslit vlka

 

Jak nakreslit vlka? Tento obrázek může být pro děti složitější a nedoporučujeme s ním začínat. Nicméně vlk je velmi krásné zvíře a na nakreslení není úplně nejjednodušší. Proto zde sdílíme video inspiraci od markcrilley, kde si krok po kroku můžete nakreslit hlavu vlka. Připravte si tužku, pravítko, gumu a papír a pusťte se do toho.

 

Video návod, jak nakreslit vlka

 

2) Jak nakreslit draka

 

Jak nakreslit draka je nejčastější téma pro děti. My jsme vybrali několik inspirací z YouTube opět několik inspirací pro vás a pro kreslení draka. Vypůjčili jsme si je z YouTube kanálu Cartooning Club How to Draw kde najdete velkou spoustu inspirace pro další kreslení s dětmi. Ani aktuálně velmi oblíbený roblox a postavičky z něj tam nechybí.

 

Video návody, jak nakreslit draka

 

 

 

3) Jak nakreslit rybu

 

Jednodušší návod pro děti může být, jak nakreslit rybu.  Například jako vánoční dekoraci nebo jen tak pro radost. Video návod obsahuje několik možností, jak děti mohou nakreslit rybu ať už sladkovodní nebo mořskou. Návod sdílíme z YouTube kanálu Gotem, na kterém najdete nejen inspiraci pro kreslení zvířátek, ale také různých předmětů atd.

 

Video návod, jak nakreslit rybu

 

 

Tip:  kurzy kreslení pravou hemisférou pro začátečníky nabízí první lekce zdarma

 

4) Jak nakreslit psa

 

Jak nakreslit psa, aby nevypadal spíše jako „koňopes“ či jiné monstrum? 😊 My jsme vyzkoušeli kreslit psa podle návodu od Gotem a můžeme vám ho jedině doporučit. Návod je vhodný především pro děti a kreslení pro začátečníky.

 

Video návod, jak nakreslit psa

 

5) Jak nakreslit kočku

 

Jak nakreslit kočku nemusí být těžké, ale ani úplně jednoduché. Záleží, jaký návod si najdete nebo zdali ji chcete kreslit více realisticky či dětsky. My jsme vybrali video návod na to, jak nakreslit kočku, který je trochu složitější, nicméně finální obrázek kočky vypadá opravdu velmi profesionálně. Sdílíme z YouTube kanálu markcrilley, kde najdete i spoustu další inspirace pro kreslení.

 

Video návod, jak nakreslit kočku

 

 

Kreslení online pro začátečníky

 

V případě, že se opravdu chcete naučit kreslit a věnovat se tomuto krásnému kreativnímu koníčku, pak zkuste online kurzy kreslení. Můžete se naučit kreslit zvířata, portréty i karikatury. Kurzy kreslení jsou velmi oblíbené a navíc, si první lekce můžete vyzkoušet.

Stačí se zaregistrovat do vámi vybraného online kurzu přes e-mailovou adresu a obratem obdržíte první lekce zdarma a bez placení. Sami se rozhodnete, zdali po vyzkoušení chcete v online kurzu kreslení pokračovat nebo ne.

 

 

Podívejte se i na další inspiraci pro kreslení nejen zvířátek z naší kuchyně.

 

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru