Fotografie slečny jak se učí anglicky

 

Cítíte se hloupě před mladšími kolegy v práci, protože vaše angličtina není  tak dobrá, jako ta jejich?

Neumíte se domluvit i když jste se 5 let ve škole učili? 

Nevíte jak začít a jak se učit, aby učení neslo výsledky?

Máme pro vás řešení.

Potřeba mluvit cizími jazyky v dnešním globalizovaném světě více a více roste. V naší kotlině hraje prim stále angličtina následována němčinou. Ale objevují se i nové trendy například čínština nebo japonština. Znovu se také hlásí o slovo ruština.

Jak se naučit cizí jazyk?

Čtěte dál, nebo si rovnou stáhněte ZDARMA 97 zdrojů jak se dokonale obklopit angličtinou.

Proč to nejde?

Fotografie angličtiny rychle a snadno
Angličtina rychle a snadno

Angličtina ve škole

Nemusí to být nutně naše vina. Při hodinách cizího jazyka na základních i středních školách jsme mohli vyfasovat učitele, kteří na nás jen křičeli a nenechali nás ani dopovědět větu.

My potom máme v hlavě vsugerováno, že nic neumíme, že jsme jazykově neschopní a že se ani nemáme pokoušet vyjadřovat cizími jazyky.

Pracovní a osobní důvody

Můžeme mít osobní nebo pracovní potřebu se naučit cizí jazyk, ale jsme mnoho let ze školy a nechceme docházet na skupinové jazykové lekce, nebo se můžeme jednoduše stydět. V poslední řadě nemusíme ani mít dostatek financí na takovouto výuku, jsme příliš zaneprázdnění a nejsme dostatečně trpěliví.

Jak se rychle a snadno naučit cizí jazyk

1)  Cestování

Je mnoho způsobů, osvědčených i neosvědčených, jak se naučit cizí jazyk. Mezi odborníky panuje názor, že nejlepší je na dostatečně dlouhou dobu vycestovat do dané země, jejíž jazyk se potřebujeme naučit.

Zpočátku to možná bude šok – psychický, kulturní, zvyklostní,…, ale toto odlišné prostředí nás prostě donutí s ním komunikovat. Každý z nás má své každodenní a trvalé potřeby – vyřizování nákupů, úřady,…Uvidíte, jak se budete vyjadřovat v cizí řeči za půl roku.

2)  Jazykové lekce nebo jazykovou školu.

Když dostanete dobrého lektora a budete se snažit, určitě uspějete i zde. Obě tyto metody jsou časově i finančně náročné, a to nemluvíme moderní hektické době, studu a jak by toto snášela naše rodina a příbuzní.

Nicméně existují i další možnosti:

Podívejte se na video zkuste to jinak.

  1. zaplatit si na nějaký čas jednorázový pobyt v cizím jazyce
  2. online jazykové kurzy – jak se učit cizí jazyky  efektivně.
  3. poslední je možnost samostudia. Budete se muset jazykem takzvaně obklopit.

 Jak na to?

  1. Číst v cizím jazyce (články na internetu, časopisy, knihy v originále, eknihy,…), nemusíte hned všemu rozumět, ale získáte tak alespoň novou slovní zásobu i tvoření slovosledu
  2. Poslech – videa na internetu, rádia, filmy v originále zpočátku s titulky, namluvené audioknihy, velmi dobře si tím budete cvičit výslovnost.
  3. Mluvte a cvičte konverzaci – komunikujte, komunikujte a znovu komunikujte, a to jak písemně (dnešní možnosti na internetu jsou neomezené – různé chaty a sociální sítě), tak i ústně (můžete si žvatlat sami pro sebe, před zrcadlem, vzpomeňte si, jak jste žvatlali, když jste se učili mateřský jazyk, můžete někomu vyprávět například o nakupování nebo o literatuře v cizí řeči nebo můžete požádat okolí, aby s vámi komunikovalo jen v cizí řeči)
Anglicky rychle a snadno
Naučte se anglicky rychle a snadno

Sami vidíte, že možnosti jsou neomezené .

Angličtina pro děti a rodiče

Máte děti? Chcete se učit s dětmi angličtinu hravě a připravit je na školu a výuku AJ? Pak doporučujeme online kurz s názvem „Angličtina hrou pro děti i dospělé“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.