fbpx
Fotografie: jaké boty na křest si vybrat

Jaké boty na křest si vybrat? 6 návrhů!

Mnoho lidí se ptá, jak vytvořit elegantní stylizaci pro křtiny. Vyplatí se zjistit a prozkoumat nejlepší možnosti obuvi pro tuto příležitost.

Klasické boty na jehlových podpatcích

Mezi nejlepší návrhy obuvi na křtiny patří především elegantní jehlové podpatky, které jsou ideální pro všechny druhy oslav. Podpatky jsou klasickým typem obuvi, který lze nosit k šatům i sukním. Boty se prodávají v různých variantách, které se liší například výškou podpatku. Proto je možné zvolit jak boty na nízkém podpatku, tak boty na vysokém podpatku.

Lodičky na sloupku

Další možností obuvi na křtiny jsou lodičky na sloupku. Obuv na sloupku je velmi stabilní, takže se v ní velmi pohodlně pohybuje. Na křest si vyberte elegantní lodičky, které budou dokonale ladit se zbytkem prvků stylizace.

Sandály na podpatku

Sandály jsou také velmi dobrou volbou obuvi na svatbu. Obuv tohoto typu je k dispozici na plochých podrážkách i podpatcích v různých variantách. Na křest se skvěle hodí klasické modely této obuvi, které vypadají nesmírně elegantně. Doporučujeme sandály na sloupku, ale také na klínku. Určitě budou vypadat skvěle k šatům nebo dámskému kostýmku.

Pohodlné baleríny

Při výběru nejlepší obuvi na křtiny se vyplatí zvážit také pohodlné baleríny. V současné době lze tento model obuvi najít v prodeji ve velmi elegantních variantách, které se hodí pro zvláštní příležitosti, jako jsou například právě křtiny. Doporučujeme zvolit baleríny na plochém podpatku s ozdobami, které zatraktivní vzhled obuvi. Baleríny se skvěle hodí k stylizacím o různém charakteru, ale zároveň jsou velmi pohodlné při chůzi.

Elegantní lordsy

Mezi doporučenými modely obuvi na křtiny můžeme poukázat také na dámské lordsy, které jsou ideální jako součást elegantní stylizace. Lordsy jsou boty na ploché podrážce, které jsou částečně zabudované. Klasické modely těchto bot lze kombinovat s nejrůznějšími stylizacemi. Hodí se k lehkým šatům i dámským oblekům. Lze je nosit i s dámskými saky a celý komplet bude určitě vypadat skvěle.

Stylové mokasíny

Pohodlné mokasíny jsou také doporučenou obuví pro zvláštní příležitosti, jako jsou křtiny. Jedná se o lehké boty s plochou podrážkou nebo nízkým podpatkem, které se skvěle hodí k elegantním stylizacím. Dámské mokasíny mohou být vyrobeny jak z textilních materiálů, tak ze syntetické kůže. Na křtiny se doporučuje obuv s ozdobami, které dodají botám zvláštní charakter.

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..