fbpx
jak nosit kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena – zjistěte, k jakému outfitu se hodí!

Dá se říci, že každá žena bez ohledu na věk chce vypadat fantasticky. Vyplatí se o tom zjistit něco víc a získat nejlepší nápady pro stylizace.

Stylizace se sukní

Mnoho žen velmi rádo komponuje stylizace se sukní, která určitě bude vypadat skvěle s kozačkami nad kolena v různých stylech. Kozačky nad kolena lze kombinovat jak s formálními stylizacemi, tak i více casualovými, které se vybírá pro každý den.  Boty se nejlépe hodí k tužkové sukni v tlumených barvách. Může to být černá, ale také i béžová a šedá barva. Tato kombinace vypadá velmi elegantně, a proto se skvěle hodí na všechna formální setkání.

 

Stylizace s šaty

Kozačky nad kolena lze také úspěšně použít při komponování stylizací se šaty v různých variantách. Nejlepší volbou budou šaty s délkou, která končí mírně nad botou. Díky tomu silueta nebude opticky zkrácena a žena bude moci prezentovat krásné nohy. Kromě toho ideální jsou v tomto případě také šaty se širokými volány ve spodní části nebo modely v oversize verzi. Kozačky nad kolena můžete také kombinovat s šaty s dlouhými rukávy. Taková stylizace se bude vyznačovat výjimečnou elegancí.

 

Stylizace s kalhotami

Boty nad kolena můžete také kombinovat s kalhotami, což stvoří ideální casualovou stylizaci pro každý den. Dámské kozačky ze kombinovat s klasickými džínami, a také s úzkými kalhotami, které jsou poměrně úzké a opticky zeštíhlují nohy. V této stylizaci klíčovou roli hrají také doplňky, proto zvolte dobře přizpůsobený šátek a malou kabelku. Tato kombinace jistě upoutá pozornost a okouzlí svou jedinečností.

 

Stylizace s dlouhým svetrem

Mezi nejčastěji vybíranými stylizacemi žen lze zmínit také kompozici s dlouhým svetrem, což bude vynikající volbou v případě bot s délkou nad kolena. Nejlepší volbou budou boty v černé barvě, které jsou univerzální a určitě se hodí k většině komponovaných stylizací. Stylizaci doplňte dlouhým, černým svetrem, který opticky prodlouží siluetu a žena bude vypadat vyšší. Je to dokonalá kombinace pro každodenní použití.

 

Jak nosit kozačky?

Mnoho žen se ptá, jak nosit kozačky nad kolena, aby vypadaly dobře. Způsoby komponování stylizací závisí především na výběru konkrétního modelu obuvi. V prodeji najdete poměrně různorodé varianty obuvi, proto byste měli pro každou variantu vytvořit samostatné kompozice. Toto Vám umožní vytvořit jednotný look a vypadat dobře jak při formálních příležitostech, tak i v každodenním životě.

 

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..