Fotografie: kreslení a tvoření v karanténě nápady na tvoření

Nápady na tvoření nejen v karanténě – workshopy s lektory kurzů pro radost

Nudíte se doma a hledáte co byste mohli udělat pro sebe nebo pro zlepšení svého bydlení? Máme pro vás tip a rovnou i nápady na tvoření v karanténě. Naučte se malovat, drátovat, vařit, šít a mnoho dalšího od profesionálních lektorů kurzů pro radost. Stačí si vybrat.

Připravili jsme pro vás záznamy workshopů přímo zde. Stačí kliknout na odkaz a spustit video, najít si to co se chcete učit a začít. Pod videi najdete odkazy na online kurzy lektorů, které jsou v době karantény zlevněny na 50% a k tomu i první lekce získáte zdarma. Jdeme na to!

Nápady na tvoření v karanténě aneb co zde vše najdete?

Najdete zde spoustu návodů, kreativní inspirace, ať už na kreslení, olejomalbu, šití ekopanenek, kytiček, malování, drátování, tepaná krajka a mnoho dalšího. Stačí si pustit video a začít. Všechny workshopy jsou točené z dílen či domovů lektorů, proto omluvte někdy zhoršenou kvalitu. Věříme, že si vyberete a nudit se rozhodně nebudete.

Nápady na tvoření nejen v karanténě 1

Fotografie: nápady na tvoření nejen v karanténě

Co se zde naučítea kdo vás bude workshopy provázet?

  • Kajjka Hátleová (kurz drátování nebo pedig pro začátečníky a pedig pro pokročilé), s kterou se naučíte, jak vytvořit drátovaného ptáčka, ideální i pro tvorbu s většími dětmi, které mají už sílu v prstíkách. Potřebovat budete stříbrný drát, pár korálků a kleště.
  • Pavel Michalica (kurzy olejomalby, jak malovat zvířata, jak malovat květiny) s kterým se naučíte namalovat krásný obrázek. Budete potřebovat paletu a barvy, lněný olejíček, nebo olejové ubrousky z drogerie, papírové utěrky a štětce, špachtle a plátno.
  • Jana Škaloudiová ( kurz gelli plate) – budete potřebovat skleničku, tenčí papírek průsvitný, igelitový obal od sešitu nebo průhledná destička a akrylovou barvu. Naučíte se tvořit obal na svíčku.
  • Petra Cibulková (kurzy kreslení pravou hemisférou) – naučíte se kreslit skleněnou vázu pomocí elips. Budete potřebovat tužku, plastickou gumu, tužka sudoku s měkkou gumovací částí, čtvrtku a ubrousek – kapesník.
  • Tereza Jarošová (kurz šití ekopanenek) – Vyrobíte si jednoduchou ekopanenku. Budete potřebovat liché ponožky nebo prostě ponožky, které nepotřebujete, šitíčko, nůžky a nitě a jehly, výplň (ovčí vlna, výplň do polštářů, nebo odstřižky).
  • Iva Prošková (paličkování pro začátečníky a paličkování pro pokročilé) – naučíte se tvořit drhat přátelské náramky. Budete potřebovat špendlíky a nitě, ideálně silnější provázky, něco, do čeho to zapíchnete.

Nápady na tvoření v karanténě 2 – tvoření s dětmi

Fotografie: Tvoření v karanténě 2

Co se naučíte a kdo vás bude workshopy provázet?

Nápady na tvoření v karanténě 3 – vhodné i pro děti

Nápady na tvoření v karanténě 3

Co se naučíte a kdo vás bude workshopy provázet?

Nápady na tvoření v karanténě 4 – velikonoční vysílání

Fotografie: tvoříme v karanténě 4

Co se naučíte a kdo vás bude workshopy provázet?

Nápady na tvoření v karanténě 5 – Vaříme a stolujeme ?

Fotografie: tvoření v karanténě 5

Co se naučíte a kdo vás bude workshopy provázet?

Nápady na tvoření v karanténě 6

Fotografie: nápady na tvoření nejen v karanténě 6

Co se naučíte a kdo vás bude workshopy provázet?

Nápady na tvoření v karanténě 7

Fotografie: tvoření v karanténě 7

Co se naučíte a kdo vás bude workshopy provázet?

Líbili se vám workshopy? Pak neváhejte a vyzkoušejte si kurz, kde získáte první lekce zdarma  a v době karantény i 50% slevu na všechny online kurzy.

Post Your Comment Here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru