fbpx
Fotografie: jak vybrat dárek pro ženu

Návod na to, jak vybrat originální dárek pro ženu

A už je to zase tady. Období Vánoc a výběr vhodných dárků. Během příprav jsme narazili na problém, který určitě řeší každý muž na světě: „Jak pro ni mám vybrat dárek? Jak můžu vědět, co vlastně chce?”

Pánové, nejste v tom sami! Ať už vybíráte dárek k Vánocům, narozeninám a nebo třeba k výročí, poradíme vám několik typů na dárek pro ženu.

Naslouchejte jí

Někdy nestačí jen poslouchat. Občas musíte číst mezi řádky. Žena se vám možná může zdát jako komplikovaná, ale ona vás neustále navádí na správnou cestu. Jestliže ženě nenasloucháte, nikdy ji neporozumíte. Pokud se ale budete soustředit zjistíte, že vám napovídá v jednom kuse.

Možná už jste společně šli někdy po ulici kolem výlohy a ona řekla něco jako „Jé, tohle se mi líbí” nebo „Podívej na tu krásu.” V tuhle chvíli byste měli zbystřit! Právě byl vyslán signál na to, co by si doopravdy přála.

Nemusí se samozřejmě jednat jen o hmotné dárky. Určitě jste někdy zaslechli „Tam jsem dlouho (nikdy) nebyla.” nebo „Koukni na ty fotky, tam to musí být krásné.”
Pánové, pozor! I tohle je signál, který byste neměli ignorovat. Přijde výročí a vy byste si měli vzpomenout, kde že to vlastně nikdy nebyla.

Nejenže jí uděláte velkou radost něčím, co si opravdu přála, ale také jí dokážete, že ji nasloucháte.

 

Věnujte jí svůj čas

To po čem žena opravdu touží je váš čas, ať už říká cokoliv. Většina mužů si láme hlavu s vhodným dárkem, přitom to není zas tak složité.

Žena je něžná a citlivá bytost, i když se snaží to zakrýt. Kdykoliv nevíte, čím ji potěšit, věnujte ji svůj čas. Nemusí to být zrovna drahá večeře v luxusní restauraci nebo dovolená, stačí vymyslet hezký výlet a věnovat se jen jí. Všechno se počítá! Pro ženu jsou nejdůležitější společné chvíle a utváření vzpomínek, čím víc jich bude, tím víc vás bude milovat.

 

Nakupování je koníček

Pro spoustu žen je nakupování v podstatě koníčkem. To, že má doma už stejných věcí tuny ženě rozhodně nezabrání nakupovat další. Mají přece jinou barvu, střih, materiál.

Jestliže jste se tedy rozhodli riskovat a koupit nějaké oblečení nebo doplněk sami, navštivte v první řadě její šatník. Domácí sbírka ženy vám prozradí mnohdy víc, než byste chtěli vědět.

Není snadné vybrat nějaký kousek oblečení, ale není to nemožné! Pokud nemáte od ženy jasné instrukce, vybírejte věci, které jsou více intimnější (spodní prádlo, noční košilku, pyžamo,..).

O něco snažší by pak měl být výběr kabelky. Jak jste se již dočetli, inspiraci najdete v jejím šatníku a každá žena má radost z nové kabelky.

Poslední sbírka, kterou u ženy můžete najít je sbírka šperků. Šperk je něco, co ženu opravdu ohromí, když se ovšem trefíte do jejího vkusu. Pokud ženu znáte dobře, dokážete říct, co má ráda. Pak budete vědět, zda se zaměřit na zlato, stříbro, náramky, náhrdelníky, náušnice nebo prsteny.

 

Dárek od srdce je ten nejlepší

Vzhledem k citlivosti a něžnosti tohoto pohlaví vám už musí být jasné, že nejlepším dárkem je ten od srdce. Pokud ukážete ženě, jak vám záleží na vašich společných chvílích, vzpomínkách a na tom, co pro vás každý den dělá, padne vám do náručí.

K tomu abyste ženu štěstím rozplakali stačí občas posbírat pár společných fotek, oblíbené písně a milované květiny. Dejte ji najevo, že je pro vás důležitá a vyvolejte pěkné vzpomínky.

 

Matka žije pro své děti

Možná vám to bude připadat zvláštní, ale žena, jako matka, žije především pro své děti. Proto si také nejvíc přeje, aby byli šťastné a spokojené. Je schopná pro ně obětovat všechno. Z toho důvodu se může stát, že největší radost ji uděláte tím, že projevíte péči a lásku vašim dětem.

Mnohdy stačí, když je vyzvednete ze školy. Můžete miminku koupit nějakou osobní košilku na křest, která může být třeba ručně vyšívaná. Cokoliv citlivého ženu dostane do kolen.

Dnešní doba je taková, že si žádá zvláštní opatření. Spousta z nás se pustila do šití ochranných roušek a jestliže je to případ i vaší ženy, rozhodně se připojte. Projevíte tak zájem o její práci a strávíte spolu více času.

 

Vybere za vás

Jestliže stále nevíte jak na to, není nic jednoduššího než nechat vybrat ženu za vás. Občas, zvlášť po několika společných letech, je těžké vybrat originální dárek. Můžete se tomu elegantně vyhnout.

Samozřejmě jednou z možností je, dát ji peníze. Ale abyste to až moc neodbyli, měli byste jít alespoň na nákupy s ní. Nejenže můžete zavrhnout něco, co se vám nelíbí, ale i pro ženu to bude potěšení, že vás má s sebou.

Další z možností je dát poukaz. V tomhle ohledu se můžete vyřádit. Dopřejte jí odpočinek na masáži nebo kosmetice, vezměte ji do světa (wellness, hory,..), nebo najděte nezapomenutelný zážitek.

Nezapomeňte, že květiny NEJSOU dárek. Květiny by měly být pouze jako doplněk. Přestože květina potěší každou ženu, dejte si záležet na výběru a nezůstávejte pouze u nich.

Post Your Comment Here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru