Orientální břišní tanec cesta ke zdraví a spokojenosti

0 out of 5
(Hodnocení: 0)

1 590 

Orientální břišní tance – kurzy online. Vstup do kurzu zdarma! Kurzy online, kde si nejprve první lekce můžete zdarma vyzkoušet. Naučte se břišní tance z pohodlí svého obývacího pokoje a vstupte do kurzu ZDARMA!

Popis

Orientální břišní tanec je zde v ČR stále nová dovednost. Znáte příběh, kdy se žena díky orientálnímu břišnímu tanci dostala k moci? My ano, a ačkoliv je tento příběh již starý velmi velmi dlouho, tak i přes to se jím můžeme inspirovat.

Orientální břišní tanec Haseki Hürrem Sultan

Znáte příběh Sultána Sulejmana a Haseki Hürrem Sultan? Ne? Sultán Sulejmán se dostal k vládě po svém otci v 26ti letech.  Sultán sice měl více žen, ale v jeho srdci byla jen jedna žena, která ho uhranula svým krásným sexy tancem a kterou skutečně miloval.

Dostala od Sultána jméno  Hürrem – radosti plná a později se stala jeho oficiální a jedinou manželkou Haseki Hürrem Sultan. 

Vstoupit do kurzu ZDARMA

Není to sen asi žádné z žen, být unesena do harému, ale v té době jediné co mohlo Hürrem zachránit byl její tanec. Měla pouze jednu šanci a té využila, očarovala sultána svým tancem a sultán se do ní bezhlavě zamiloval.

Ačkoliv harém musel být tvrdá zkouška pro každou ženu, která tam skončila, dostat se až na vrchol moci jen díky svým ladným pohybům, to už se trochu k tomu snu blíží, nemyslíte?

Chcete také svého partnera očarovat svými sexy ladnými pohyby, přihlašte se na kurz a vyzkoušejte si první lekce zdarma.

Kurzem vás provede lektorka Katka Derouet (Krejčová)

Co se v kurzu „Orientální břišní tanec“ naučíš?

Nejprve se naučíš základní prvky orientálního tance. Jako profi orientální tanečnice musíš vědět, jak správně držet tělo a paže. A pak? Začneš se učit základní pohyby. Konkrétně –  horizontální kroužek nebo osmičku.

Za doprovodu bubeníka Martina Jandourka spojíte teorii a praxi dohromady a začnete se učit spojit vše dohromady za doprovodu bubnů.

Přihlaste se do online kurzu „Orientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenosti“ zdarma a vyzkoušejte si první lekce také zdarma.

Nebo se podívejte se na online ukázku z kurzu

Naučíte se celou choreografii krásného tance. Proberete v kurzu jednotlivé kroky.

Na konci tohoto kurzu budete umět celý tanec a budete mít k dispozici i názornou ukázku v podobě vystoupení lektorky.

Orientální břišní tanec – další možnosti

Čekáte miminko? Vyzkoušejte online kurz pro těhotné a protančete s Katkou celé těhotenství – Online kurz najdete ZDE.

Vyzkoušet můžete i online kurz

Další informace

Lektor

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Orientální břišní tanec cesta ke zdraví a spokojenosti”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.