fbpx
Fotografie: pivní dárky domácí pivní degustace

Pivní dárky pro muže na doma, které ho zaručeně potěší

Sháníte pivní dárky pro muže nebo jen chcete své drahé polovičce udělat radost? Máme pro vás hned několik tipů, jak ho potěšit. Stav nouze vyhlášený vládou nám nedává moc na výběr než se zabavit doma. Proč to neudělat originálně? Darujte svému miláčkovi darkove baleni piva a nenechte se omezovat.

Pivní dárky – dárkové balení piv

 

Pokud máte doma milovníka piva a chcete ho skutečně potěšit pak vyzkoušejte balíček degustace piva s pivovarem zlatá kráva – pivní klasika, v kterém vám až domu budou dovezeny 4 druhy piva. Z pohodlí domova tak můžete ochutnat nejlepší kousky a dopřát svému partnerovi to nejlepší z nejlepšího. V případě, že chcete víc, můžete zvolit balíček o level výš a připravit mu domácí exklusivní degustaci piva, ve které na něj čeká 10 kousků piv. (4 klasická piva, 4 speciály a 2 exkluzivní kousky). Pokud jste si až do této chvíle mysleli, že pivo je jen hořké, toto dárkové balení piva vás vyvede z omylu. Vyzkoušejte a uvidíte.

 

Fotografie: pivní dárky pro muže - bedna 10 piv

 

10 je moc a 4 málo? Pak je tu zlatá střední cesta pro všechny milovníky zlatého moku. V balíčku domácí pivní degustace pivní speciály najdete 6 kousků zlatavého moku s hořkou příchutí, pro všechny fajnšmekry. My vás doma na suchu sedět nenecháme.

 

Domácí degustace piva s pivovarem

 

Chcete víc? Vyzkoušejte tedy dárkovou pivní sadu – degustraci piva s pivovarem. Opět je na výběr z několika možných variant. Stačí si vybrat. Jestliže máte chuť na svrchně i spodně kvašené speciály, pak je tu pro vás výběr pivních znalců a bedna s 6 druhy piva i s pivovarem. Vše až k vašim dveřím. Ochutnávat můžete společně a vařit také. Ale pokud chcete společný dárek a opravdu se zabavit jako pár pak doporučujeme spíše pivní speciály pro ni a pro něj. Tento balíček je plný dobrého piva pro vás oba. Ochutnávejte a bavte se ve dvou i doma.

 

Fotografie: pivní dárky - domácí degustace piva

 

Hospodský kvíz na závěr

Až budete ochutnávat a mít pivko uvařené, zkuste k tomu přidat ještě hospodský kvíz a zavařit si mozkové závity. Tento kvíz je skvělý i jako víkendový program, když už nevíte kudy kam a ven se vám nechce. Kvíz si můžete zahrát sami, s rodinou anebo online s přáteli. To je už na vás, nicméně rozhodně se budete bavit a nuda bude v mžiku pryč.

 

Prohlédněte si všechny pivní zážitky, které jsme pro vás ve spolupráci se zážitky.cz připravili a bavte se doma i v nouzovém stavu.

 

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru