fbpx
Popularita online her je na vzestupu, zahrajte si Big Farm nebo Goodgame Empire

Popularita online her je na vzestupu, zahrajte si Big Farm nebo Goodgame Empire

Současná koronavirová doba příliš nepřeje osobnímu kontaktu. Trávení volného času se tak přesunulo k monitorům počítačů a dalším elektronickým zařízením. Jednou z možností, jak si v současnosti užít zábavu i doma, jsou online hry.

Proč hrát online hry

Historie online her sahá až do 70. let minulého století. Během let tento segment značně nabyl na popularitě a dokázal nabídnout pestrou škálu her z mnoha rozličných žánrů.

Masivní rozvoj si tyto hry prožily především po roce 2000, kdy se již samozřejmostí stal v domácnostech rychlý internet. Současné hry tak přinášejí již velmi propracovanou grafiku a rozsáhlé herní světy, v nichž lze strávit hodiny zábavy.

Výhodou online her je především to, že k nim potřebujete pouze připojení k internetu. Dostupné jsou také pro všechny platformy včetně mobilních telefonů nebo herních konzolí. Patří sem i hry v prohlížeči, které dnes již využívají pokročilé technologie, jako je například Ajax.

Mezi hráči jsou nesmírně populární střílečky, MMORPG i strategie. Vývoji online her se věnuje celá řada vývojářů po celém světě. Patří k nim i německá společnost Goodgame Studios.

 

Nejoblíbenější hry od Goodgame Studios

Značka Goodgame Studios byla založena v roce 2009. Na kontě má k dnešnímu dni celkem už osm titulů, které dokázaly upoutat miliony hráčů.

Fotografie: big farm good gameK těm nejúspěšnějším patří bezesporu farmářský simulátor Goodgame Big Farm. Hra je založena na modelu free-to-play. Její cíl je jednoduchý: Vybudovat ve virtuálním světě prosperující farmu. Hráč se může začlenit do různých aktivit nebo se připojit k týmu ostatních hráčů.

 

Dalším velmi oblíbeným počinem společnosti Goodgame Studios je Goodgame Empire. Tato hra vznikla v roce 2011. Jedná se o strategii, která je zasazena do prostředí středověku. Úkolem hráče v ní je rozšiřovat vlastní říši, kterou je nutné dále bránit před ostatními hráči.

Výhodou citovaných her je především to, že k tomu, abyste je spustili, nemusíte už nic stahovat nebo instalovat. Hrát lze rovnou v prohlížeči. Navíc jsou tyto hry k dispozici zcela zdarma. Další online hry zdarma naleznete také na Bobigames.com.

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru