orientální břišní tance

Orientální břišní tance se pro nás Evropany mohou zdát dosti exotické a naší kultuře vzdálené, ale není tomu tak. Dnes existuje spousta kurzů a orientální břišní tance se můžete naučit z pohodlí domova bez větší námahy někam docházet. Než si ovšem řekneme kam na kurz mrknout, znáte příběh Sultána a Hürrem? Pokud ne tak aspoň v krátkosti si o této krásné ženě, která pocházela také z Evropy a byla unesena do světa, pro ní naprosto rozdílného, něco málo povíme.

Orientální břišní tance – příběh Sultána a Hürrem

Sultán Sulejmán se dostal k vládě po svém otci v 26ti letech.  Sultán sice měl více žen, ale v jeho srdci byla jen jedna, která ho uhranula svým krásným sexy tancem a kterou skutečně miloval. Dostala od Sultána jméno  Hürrem – radosti plná a později se stala jeho oficiální a jedinou manželkou Haseki Hürrem Sultan.  Orientální břišní tance jako dárek pro vašeho miláčka, může být zpestřením vašeho vztahu.

Není to sen asi žádné z žen, být unesena do harému, ale v té době jediné co mohlo Hürrem zachránit byl její tanec. Měla pouze jednu šanci a té využila, očarovala sultána svým tancem a sultán se do ní bezhlavě zamiloval. Ačkoliv harém musel být tvrdá zkouška pro každou ženu, která tam skončila, dostat se až na vrchol moci jen díky svým ladným pohybům, to už se trochu k tomu snu blíží, nemyslíte?

Fotografie orientální tanečnice
Orient

Chcete také svého miláčka očarovat svými sexy ladnými pohyby, přihlašte se na kurz a vyzkoušejte si první lekce zdarma.

V kurzu „Orientální břišní tance“ se dozvíte:

  • jak zvládnout základní i středně pokročilé prvky
  • jak tančit břišní tance s bubeníkem
  • jak provádět figuru velblouda v chůzi dozadu
  • jak provádět figuru koníka
  • jak zapojit hadí paže
  • jak nacvičit veselý krok
  • jak smyslně kroužit pánví

Kurzem vás provede lektorka Katka Derouet (Krejčová)

Kurz najdete ZDE.

2018-03-06

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.