fbpx
Fotografie: vinařský dvůr na faře Holánek

Příjemné chvíle zažijete a u vína posedíte ve vinařském dvoře na faře na jižní Moravě

Čas od času potřebuje člověk upustit páru a odpoutat se od stereotypu všedních dní. Také přijdou slavnostní okamžiky, kdy je nutné uspořádat narozeninovou party, svatbu či firemní večírek. Vinařský dvůr na faře Holánek vám zprostředkuje nezapomenutelné zážitky i možnosti volnočasových aktivit, a to vše ve vinařské oblasti Pálava.

Obec Ivaň leží v okrese Brno-venkov přímo na levém břehu řeky Jihlavy a mezi řekami Jihlavou a Svratkou. Obklopena je lužními lesy vybízí k poznání přírodní krás, jako jsou Plačkův les, Betlém a Mušovský dolní luh. Rovněž se zde nachází státem chráněný staletý dub. V blízkosti jsou Novomlýnské nádrže i Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Turisté se zamilovali do cyklotras vedoucích kolem vinařských stezek. Příjemné posezení pak slibuje celoročně otevřený vinařský dvůr na faře.

 

S jakými službami počítat?

K nejoblíbenějším službám patří degustace vín rodinného Vinařství Holánek pro početnější skupiny i jednotlivce. Ať už si zvolíte jakýkoliv degustační balíček, očekávejte i odborný výklad zkušeného vinaře a malé občerstvení k tomu. Samozřejmostí je prodej vína, bez kterého nesmíte z jižní Moravy v žádném případě odjet! V rekonstruovaném sklípku, který pojme až 150 osob, lze uspořádat rodinnou nebo firemní oslavu stejně jako svatbu.

 

Fotografie: Svatba na vinařské faře na jižní Moravě

 

Svatba jako z pohádky

S pořádáním svateb má Vinařství Holánek prokazatelné zkušenosti. V nádherném prostředí fary a okolní pálavské přírody si užijete svůj den na sto procent. Pokud se rozhodnete pro svatební obřad v místním kostele. sv. Bartoloměje a oslavu si naplánujete na faře, vše bude jako v pohádce. Vinný sklípek s ubytováním Pálava vás přesvědčí o tom, že starosti spojené s pořádáním svatby nemusí probíhat ve stresu. Počítejte se stylovým svatebním menu, delikatesním vínem i svatebním pokojem pro novomanžele.

 

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..