Fotografie: quilling návody jak začít

Hledáte návody na guilling, tipy jak začít a jaké pomůcky budete potřebovat? Nebo už zkoušíte a  začínáte s quillingem a hledáte inspiraci pro další tvorbu?

Připravili jsme pro vás jarní quillingovou inspiraci a pro ty co se ještě rozhodují i pomůcky pro quilling a tip kde je levně a kvalitně nakoupit. Přesněji kde proužky na quilling a další pomůcky nakupujeme my a jsme spokojeni. 🙂

Pokud chcete začít „quillingovat“ s dětmi, ukážeme si kde najít pěkné návody pro děti a  také online kurz, za který nic nezaplatíte a naučíte se tvořit úžasné quillingové tvary z papírových proužků.

A můžeme rovnou začít s pomůckami, které budete pro quilling potřebovat.

Pomůcky na quilling, které budete potřebovat

Co budete potřebovat na quilling? Rozhodně fantazii, šikovné ruce a trpělivost. Nicméně pak je tu ještě pár dalších pomůcek, které se hodí a to především pro správný a přesný tvar.

Pomůcky:

  • Qillingové pero
  • Šablony
  • Quillingové proužky
  • Quillingový „hřebínek“

Quillingové pero není pero na psaní, ale slouží k tomu, abyste pohodlně natočili proužek do tvaru, který máte v plánu vytvořit.

Díky šablonám vaše tvary z papírových proužků budou jeden jako druhý.

V případě, že chcete vyrábět větší tvary pak doporučujeme i quillingový hřebínek. Ten je výborný při tvoření listů a různých větších tvarů (křídla, lístky, klasy atd.)

Fotografie: quilling návody a tipy jak začít
quilling návody a tipy jak začít

Tip kde pořídit vše pro quilling – my kupujeme proužky v e-shopu postovnezdarma.cz – mají  tam pestrou nabídku všeho možného pro domácí ruční práce a tvoření. Zkoušeli jsme i jiné e-shopy, ale  zde jsme našli zářivé barvy proužků na quilling, netrhají se a i s dalšími pomůckami je zde vše na jednom místě. Navíc neplatíte poštovné.

I pro děti je quilling zábava

Je pravda, že quilling může být pro děti ze začátku náročný. Nechte je zkoušet motat a dělat tvary, které chtějí ať si to osahají a pak už mohou tvořit jednoduchou jarní výzdobu v podobě kuřátek, nebo jednoduchých kytiček, včeliček a cvičit prstíky a trpělivost.(další pěkné návody na quilling najdete ZDE)

Foto: quilling návody pro děti na velikonoce

Kde se naučit tvořit různé tvary – bonusový online kurz zdarma.

Online kurz na quilling.  Získejte celý online kurz zdarma a učte se hned po prvotní registraci do kurzu (ani zde nic neplatíte, pouze je potřeba zanechání e-mailu, kam vám kurz bude zaslán).

Podívejte se na ukázku z online kurzu s názvem „quilling – ozdoby z papíru“

A nebo si rovnou online kurz spusťte a začněte se učit quilling a krásné tvary z papíru.

Fotografie: online kurz quilling ozdoby z papíru
quilling ozdoby z papíru
2019-03-04

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.