rekvalifikační kurz účetnictví

Znát dobře účetnictví se hodí, když podnikáte, ale i když byste chtěli změnit své zaměstnání a začít podnikat třeba právě v tomto oboru. Orange Academy nabízí rekvalifikační kurzy podvojného účetnictví pro začátečníky v Praze, v Brně, v Ostravě i v dalších městech.

Kurzy Orange Academy učí podvojné účetnictví skutečné laiky a začátečníky, ale na kurzech si účetnictví zopakují i ti, kteří si potřebují osvěžit starší znalosti, nebo se v podvojném účetnictví zdokonalit. Kurzy jsou akreditované Ministerstvem školství České republiky, takže z kurzu získáte platný certifikát, který se vám bude hodit v případě, že byste chtěli jako účetní začít pracovat. Osvědčení o absolvování kurzu je rovněž jedním z podkladů pro získání živnostenského oprávnění pro vedení účetnictví. Jako hlášený nezaměstnaný nebo jako žadatel o pracovní místo máte možnost požádat úřad práce o proplacení tohoto rekvalifikačního kurzu.

rekvalifikační kurz účetnictví
rekvalifikační kurz účetnictví

Kurz, na kterém se skutečně naučíte vést podvojné účetnictví

Rekvalifikační kurzy podvojného účetnictví Orange Academy jsou skutečně komplexní a po jejich absolvování budete schopni vést účetnictví pro svoji, nebo jinou malou až středně velkou společnost. Naučíte se vše od založení účetní jednotky, až po účetní uzávěrku. Kurzy jsou vedeny zkušenými lektory, kteří znají řadu příkladů z praxe a o ně se s účastníky kurzu vždy rádi podělí. V případě zájmu lze kurz podvojného účetnictví kombinovat s kurzem Účetní a daňové evidence, a to v rámci cenově zvýhodněného balíčku.

Jak rekvalifikační kurzy Orange Academy vypadají?

Absolvovat je máte možnost nejen v Praze, v Brně a v Ostravě, ale v celé řadě dalších českých měst. Trvají 9 až 15 dnů, podle toho, zdali jsou celodenní nebo půldenní. Orange Academy má vlastní kvalitně zpracované učebnice a současně získáváte další výukové materiály v podobě přístupu k prémiovým článkům z oboru daní a účetnictví. Všichni studenti mají též přístup k velice propracovanému e-learningu s příklady, cvičeními, testy a videi.

2019-09-18

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.