fbpx
Fotografie: malování pro každého

Sháníte dárek pro umělce? Pomůžeme vám s výběrem!

Lámete si hlavu nad tím, co koupíte letos pod stromeček umělcům ve vašem okolí? Přesto, že nejste ta kreativní duše s nekonečnou fantazií, pro kterou je výběr skvělého dárku hračka, jste na správném místě! Dnes vás vezmeme na procházku světem umění, ve kterém najde určitě každý umělec něco právě pro něj.

 

Pokud chce začít s uměním, dejte mu vše, co potřebuje

 

Znáte někoho, kdo by rád maloval a tvořil, ale neví, jak začít? Pomozte mu splnit si svůj umělecký sen. Vyskládejte mu startovací set, se kterým může rozvíjet svou fantazii. Kompletní umělecká sada se stojanem, plátny a barvami od výmyslu světa může být tím pravým dárkem, díky kterému v sobě objeví skutečný talent. A pokud se chce svým dílem pochlubit co nejdříve, vyberte mu kompletní sadu malování podle čísel pro začátečníky, díky níž si může svůj umělecký skvost vymalovat rychle a jednoduše krok po kroku.

 

Fotografie: malování podle čísel

Studenti a hobby umělci ocení nové perspektivy

 

Člověk, který rád tvoří a věnuje se umění jistě ocení jakýkoliv přírůstek do své výtvarné sbírky. Pro takového umělce zvolte dárek, který ho okouzlí a dá mu nové možnosti. Svítící LED deska na kreslení rozšíří jeho obzory a nabídne mnohem více alternativ k tvorbě. Stejně si může odpočinout u art terapii malováním podle čísel pro středně pokročilé, při které si dopřeje zasloužený relax uměním.

 

Profesionála potěší jakost a luxus

 

Pokud máte v rodině nebo blízkém okolí opravdovou uměleckou duši, která své hobby povýšila na profesionální úroveň, může být skutečně náročné zvolit to správné překvapení. V tomto případě si umělec určitě potrpí na kvalitu a prvotřídní produkty. Sada luxusních olejových barev Rembrandt v elegantním dřevěném kufříku může být právě tím produktem, který vykouzlí úsměv na jeho tváři a přinese jiskřičky štěstí do jeho očí. I profesionál si však zaslouží na chvilku vypnout hlavu s relaxačním setem malování podle čísel pro pokročilé. Díky jeho znalostem může dát i této na první pohled jednoduché oddechové činnosti zcela nový a nevídaný rozměr.

 

Fotografie: malování

 

Nechte malé umělecké dušičky rozvíjet své schopnosti

 

Nesmíme zapomenout ani na naše nejmenší. Děti už od útlého věku rady tvoří, malují, poznávají a objevují. Proč jim to nedopřát se setem dětských bezpečných a netoxických barev MUCKI, které jsou rostlinného původu a mohou s nimi pracovat i nejmenší umělci? Jakákoliv kreativní sada pomůže dětem rozvíjet fantazii a objevovat svět svým vlastním vzrušujícím způsobem. Pokud vaše ratolest miluje hry s čísly, nechte ji namalovat vlastní umělecký skvost s malováním podle čísel pro děti, který může zdobit stěny jejího dětského pokoje a bude ho s hrdostí ukazovat všem kamarádům.

 

Fotografie: dětské malování

 

Každý dárek věnovaný od srdce je tím správným dárkem, ale inspirace není nikdy dost. Věříme, že jsme vám ukázali nové možnosti a že si letos pod stromečkem každý umělec najde to, co ho nejvíce potěší.

 

Post Your Comment Here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru