Surf Arena Praha + videozáznam ZDARMA

0 out of 5
(Hodnocení: 0)

990 

Popis

Surfujete nebo si to chcete zkusit, ale chybí vám mořské vlny a horké slunce? Máme pro vás řešení. Surf Arena v Praze je ideální pro surfařské kousky a zážitky v Praze. Skočte do obrovského proudu vody a surfujte, co hrdlo ráčí. Budete potřebovat pouze plavky a hodně odvahy abyste zvládli pokořit hektolitry valící se vody. Na dovolené pak své nabité zkušenosti můžete rovnou zužitkovat.Surf Arena Praha + videozáznam ZDARMA

Fotografie: Surf Arena Praha

Co se zážitkem v Surf Arena Praha získáte a jak probíhá?

Do Surf Areny v Praze je potřeba se dostavit 1 hod. před začátkem zážitku. Přihlásíte se na recepci, vyberete si neoprén a půjdete se proškolit. V 30 minutách se dozvíte veškeré informace důležité k tomu, abyste si surf arénu užili na 100% a bez zbytečných komplikací.

Naučíte se bodyboarding tedy surfování vleže, v kleče nebo ve stoje, vše záleží jen na tom, jak budete šikovní. Pokud jste zkušenější surfaři, užijete si vlny po svém tak, jak jste zvyklí od moře. Po celou dobu surfování s vámi bude zkušený instruktor a získáte video zdarma ať už jako vzpomínku nebo pro rozbor vaší jízdy.

V nabídce máme spoustu dalších zážitků pro každého, tak pokud surf arena není to co hledáte podívejte se na celou nabídku dárkových zážitků pro každého.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Mohlo by se Vám líbit…