Fotografie:dárky na poslední chvíli

Pokud patříte mezi ty, kteří nákupy vánočních dárků odkládají na poslední chvíli, rozhodně by vás mohlo zajímat, jaké dárky se dají pořídit jen pár dní před Štědrým dnem. Nemusíte přitom mnohdy ani vycházet z domu. 

Máme pro vás tipy na dárky na poslední chvíli.

Tipy na dárky na poslední chvíli – vánoční dárky do hodinky doma

Někdo to tak prostě má. Přeplněná obchodní centra ho děsí nebo ho prostě jen nebaví zdlouhavé obcházení obchodů. Může se tak stát, že bude nákupy odkládat tak dlouho, až bude pozdě. Ale jak se říká, lepší pozdě nežli později. I na poslední chvíli tedy zvládnete pořídit hezký vánoční dárek, který potěší.

V posledních letech se rozmohlo hlavně nakupování dárků přes internet. Nemusí se ale vždy nutně jednat o nákup zboží, které k vám ještě musí doputovat. Můžete tak snadno sehnat kvalitní dárky, které mohou být také praktické i zábavné a originální.

Tip na dárek na poslední chvíli: hotel s pivní lázní pro muže i ženy – podívejte se na video a celý zážitek a více informací naleznete tady: Pivní lázně s ubytováním v hotelu

Pojďme se podívat třeba na ty, díky kterým nemusíte vycházet z tepla domova a zvládnete je pořídit z domova.

Zážitkové dárky a poukazy

Obliba portálů, které nabízejí pobyty či zážitky, je veliká. K Vánocům tak můžete svým nejdražším nadělit dárkový poukaz třeba na wellness pobyt a nebo nějaký zajímavý zážitkový dárek.

A darovaným víkendovým odpočinkem ve vířivce rozhodně nikoho neurazíte. Pokud zaplatíte kartou online, můžete mít do několika minut poukaz ve své e-mailové schránce. Ten už pak jen vytisknete a vložíte do obálky.

Tip: pro muže staňte se kovářem na zkoušku na jeden den

Dárkový poukaz na zážitek

Další možností je poukaz na zážitek. Pro milovníky jídla se může jednat o gastronomický zážitek, nebo naopak zase pro milovníky rychlých aut můžete pořídit jízdu v nějakém drahém sportovním voze.

Zážitků je na výběr opravdu mnoho, a vždy můžete vybírat ze spousty kategorií. V nabídce se objevují třeba i různé zajímavé kurzy, takže váš dárek může být i vzdělávacího charakteru.

Tip: Online kurzy se vstupem zdarma – Kreativní online kurzy, zdraví a fitness, pro osobní rozvoj, business nebo dárkové poukazy  a první lekce si můžete vyzkoušet.

Vstupenky na sportovní nebo kulturní akce

Rok 2019 bude opět bohatý na různé kulturní nebo sportovní akce. Už teď tak můžete koupit pod stromeček třeba vstupenky na koncert, do divadla nebo na fotbal. Dále pak jsou velice oblíbené i permanentky. Vše se dá sehnat pohodlně přes internet, a nemusíte se tak zaobírat obíháním poboček kin, divadel nebo stadionů v nepříznivém chladném počasí.

Pro milovníky kultury nebo sportu je to ideální dárek, za který vám budou ještě dlouho děkovat.

Permanentky můžete pořídit i do fitness centra nebo do solária. Záleží opět na vkusu a životním stylu obdarovaného, ale pokud si rád zajde zacvičit nebo se rád pyšní opálenou kůží po celý rok, je to správná volba a rozhodně nešlápnete vedle.

TIP: Dárek který potěší každého milovníka fotbalu – Fotbalové zápasy

Fotografie: dárky na poslední chvíli
Zážitek pro všechny fotbalové nadšence, fotbalové zápasy pro muže.

Dárkové poukazy na nákup zboží

Spousta e-shopů či webů se službami nabízí možnost zakoupení dárkového poukazu. Obdarovaný si tak sám může vybrat v sortimentu zboží a mít tak přesně to, co chce. Opět je zde možnost, že když zaplatíte kartou online, máte hned v e-mailu poukaz, který můžete darovat.

Dárkové poukazy seženete samozřejmě i v kamenných obchodech, to už se ale přeci jen musíte vypravit ven. Pokud si tedy nejste jistí tím, zda by vámi vybraný dárek dotyčného potěšil, ale také víte, že v tomto obchodě pravidelně nakupuje, je volba dárkového poukazu ideálním řešením. Většinou si také lze samozřejmě vybrat částku poukazu

Pokud hledát kurzy či zážitky mrkněte sem:

  • Dárkové poukazy na online kurzyZDE – Vstup je zdarma a první lekce si můžete vyzkoušet než se rozhodnete koupit celý kurz
  • Dárkové poukazy na levné zboží

Stírací losy a dálniční známky

Aktuálně už jsou také v prodeji dálniční známky pro rok 2019. Dálniční známka je celkem praktický dárek pro všechny, kteří často cestují a využívají k tomu i dopravu po českých dálnicích.

Určitě tak obdarovaného potěšíte tím, že výměnu nebo pořízení nové dálniční známky takto vyřešíte za něj. Dálniční známky zakoupíte na čerpacích stanicích nebo na poště. Bohužel v ČR ještě stále nelze zakoupit dálniční známky online.

Další možností je nákup stíracího losu, díky kterému může dotyčný vyhrát peníze. Ano, je samozřejmě třeba počítat s tím, že se stále jedná o loterii a pravděpodobnost výhry není nijak velká, ale pokud by se to povedlo, darovali jste v podstatě dokonalý dárek.

Stírací los tedy dávejte spíše jen jako doplňující dárek. Stírací losy pořídíte už od 10 Kč až po losy, které stojí několik stovek. U těch dražších je prý ale větší šance na výhru.

 

Dárkové balíčky nebo vlastnoručně vyrobené dárky

Dárkové balíčky také nikoho neurazí a jako dárky na poslední chvíli jsou ideální. Stačí dát dohromady věci, které má váš kamarád, kamarádka, manžel, manželka, maminka, tatínek nebo sourozenec rád, a hned máte parádní dárek, kterým uděláte radost.

Balíčky lze kombinovat různě, můžete vytvořit kosmetické nebo potravinové. Záleží na tom, co má kdo rád. Jedná se tak i o praktický dárek, kterým se rozhodně trefíte do černého.

Fotografie: dárky na poslední chvíli
kurzy pro radost

Vlastnoručně vyrobené dárky jsou spíše pro ty tvořivější z nás. Můžete se tak pustit do výroby vlastní domácí kosmetiky, návody jsou jednoduché a výroba jednoduchá.

Nebo lze také třeba ušít potahy na polštáře, vytvořit vlastní originální svíčky (například nalitím rozpuštěného vosku do zajímavého hrnečku), vyrobit spoustu krásných dekoračních předmětů a tak dále, možností je nepřeberné množství a kreativitě se meze nekladou.

Pokud jste opravdu tvořiví a chcete své známé překvapit opravdu originálním a osobitým dárkem, vrhněte se na výrobu vlastnoručních dárků. 

Vyzkoušejte si kurzy pro radost – kreativní kurzy, kurzy pro osobní rozvoj nebo online kurzy pro maminky a děti. Stačí kliknout ZDE a začít tvořit.

Tip: Podívejte se i na kreativní dárky pro děti.

2018-12-04

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.