Dětská dekorace z filcu k zavěšení

Dětská dekorace z filcu k zavěšení – kuřátko

Dětská dekorace z filcu k zavěšení je návod pro rodiče i děti a můžete si takto vytvořit Velikonoční, ale např. i jarní výzdobu, můžete si vytvořit cokoliv vás napadne. Kytičky, kuřátka, slepičky, hvězdičky atd., fantazii se meze nekladou. 

Read More

Fotografie barevný písek a obrázek z barevného písku

Jak zabavit děti o prázdninách – barevný písek pro děti

Jak zabavit děti o prázdninách? Zkuste barevný písek pro děti. Barevný písek, sypání obrázků (anglicky: Sand art) je suchá technika, při které se tvoří barevné obrázky z písku.

Dle našich průzkumů, je bohužel o barevný písek a tvoření různých obrázků z barevného písku ochuzeno ještě nemalé množství dětí!

Přečtěte si o barevném písku více, podívejte se na videa, kde tvoří děti z písku mandaly a obrázky. Vyzkoušejte tuhle super techniku. Není náročná a vytvoříte krásné a originální obrázky, dekorace do dětských pokojíčků.

Read More

Fotografie DIY dětský stojánek na tužky

DIY – dětský stojánek na výtvarné potřeby

Výzdoba pokojíků je taková malá soutěž mezi dětmi, ale i maminkami. Taky máte rádi jednoduché tipy na to, jak s dětmi vyrábět? My tu pro vás máme návod na DIY – dětský stojánek na výtvarné potřeby, tužky nebo jiné malé věci, které se nám pletou pod nohy. Lego panáčci, malé částečky od různých hraček na zemi jsou u nás stálým bojem. Proto jsme si řekli, že je nutné na to udělat něco, do čeho bude bavit tu naší malou potvůrku si tyto její malé potřeby uklízet. Máte to taky tak? Zkuste náš jednouchý návod  na dětský stojánek, který bude vaše malé bavit.

Read More

Fotografie zajíčka Inspirace na Velikonoce pro rodiče a děti

Inspirace na Velikonoce pro rodiče a děti

Inspirace na Velikonoce pro rodiče a děti na poslední chvíli je tu. Taky jste ještě nestihli velikonoční výzdobu? Chápeme vás (jsme na tom podobně), a proto jsme zapátrali a našli několik návodů pro rodiče a děti, které my určitě využijeme. Sumář jednoduchých nápadů. Velikonoce jsou za dveřmi tak jdeme na to. Read More

FNAF postavička

Kreslíme s dětmi oblíbené postavičky

Kreslíme s dětmi oblíbené postavičky – konkrétně FNAF. Fnaf je taková velmi zákeřná hra v které vystupuje (nevíme do dnes co to přesně je) dle nás několik zvířecích mutantů a ti se nás noc co noc snaží vyděsit k smrti. Tyto postavičky jsou u dětí školou povinných dosti oblíbené, a proto jsme si jednu pro vás připravili.

Read More

Kouzlete s dětmi

Tvoříme s dětmi kouzelné papírové květy

Maminky taky máte rády když na vás vaše dítko obdivně kouká a říká, že jste kouzelnice? Máme pro vás tip jak na to. Tvoříme s dětmi kouzelné papírové květy. Jako fakt. A hlavně nepotřebujete k tomu vůbec nic co byste doma už neměli.

Read More

Rolovat nahoru