Fotografie: vyhlídkový let vrtulníkem r44

Vyhlídkový let vrtulníkem R44 jako nezapomenutelný dárek

Chcete zažít adrenalinový let vrtulníkem R44, při kterém vám vystřelí tepová frekvence do stratosférických hodnot? Nebo toužíte po ladném výstupu do nebes, kde se budete moci vychutnat nádherné výhledy a užívat si volnost pohybu, tak jak to zažívají ptáci? Donedávna to bylo opravdu pouze jejich území, dnes už však můžeme za nimi a užívat si ten pohyb v obřím prostoru. Toto všechno a ještě mnohem více nabízí vyhlídkový let vrtulníkem R44.

Vyhlídkový let vrtulníkem R44 jako nezapomenutelný dárek

Proč si vybrat let vrtulníkem, když se chcete dostat blíže k oblakům? V případě, že máte doma milovníka leteckých zážitků, pak mu tento poukaz můžete darovat i jako nezapomenutelný dárek pro muže, ale i pro ženy.

Vrtulníky mají úžasnou paletu možností. Ke startu a přistání nepotřebujete dráhu, jako u normálního letadla. S vrtulníkem máte neuvěřitelnou možnost pohybu, můžete s ním létat všemi směry, např. otáčet se na místě kolem své svislé osy a to s klasickým letadlem nemůžete. Pokud se dostanete nad své město, dům, či nějakou památku, nemusíte nad jen proletět.

 

Fotografie: Vyhlídkový let vrtulníkem Robinson

 

Vrtulník krásně bude viset nad místem a vy si v klidu můžete užít nádherný pohled z ptačí perspektivy a pořídit pár fotografií. Kdo však hledá peprnější zábavu, určitě se má při vyhlídkovém letu vrtulníkem na co těšit, protože tento stroj dává člověku doslova křídla a nabízí velkou škálu obratných manévrů, obrovský rozsah rychlostí a koho jednoduše řečeno nebaví sedět doma na zadku, je pro vás tahle zábava to pravé ořechové!

 

Čím poletíte?

Připravte se na vrtulník Robinson R44, který patří do top 10 nejlepších, v kategorii malých vrtulníků. Připravte se na rychlost až 200 km/h, při které vám budou lézt oči z důlků. Tento typ létá po celém světě a je to jeden z nejspolehlivějších strojů na světě. Díky jeho výkonům vás dostane do nebes tak rychle, že se vám o tom nezdálo. Je nenáročný na údržbu a je z něj fantastický výhled.

 

Fotografie: Vyhlídkový let vrtulníkem Robinson

 

 Neváhejte, udělejte radost celé rodině a pojďte si s námi vyzkoušet, jaké to tam nahoře opravdu je!

 

Post Your Comment Here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru