Foto:wellness Praha

Množství energie, kterou máme k dispozici na plnění každodenních náročných úkolů, není nekonečné. Jednou za čas je dobré doplnit své energetické zásoby a příjemně se zregenerovat u wellness. V článku najdete inspiraci, kam vyrazit za uvolněním a relaxací v Praze.

Pohodlí privátního wellness

Během relaxace ve wellness je dobré užívat si maximální klid a pohodu. Přesně to je k dispozici v privátním zařízení, kde budete sami a můžete se opravdu nerušeně uvolnit. Ve wellness Satori Spa, které se nachází v samotném srdci Karlína v Praze, zapomenete na všední starosti a necháte se unášet harmonickou pohodou. Vybrat si můžete z různých procedur, díky kterým necháte své tělo i mysl dokonale odpočinout. Součástí wellness jsou sauny nebo libovolné masáže.

Dopřejte si masáž nohou

Foto: wellness Praha

Na nohách se sbíhají reflexní body ovlivňující velkou část zbytku těla. Jde o místo, které může svou napnutostí a únavou zbytečně odebírat energii. Speciální masáž nohou Praha je zaměřena na podporu léčivých oblastí a cílem reflexní terapie je obnovení rovnováhy a harmonie vycházející z chodidel a prostupující celé tělo. Budete fascinováni, jak jsou nervy v těle propojeny právě s chodidly a jak skvělý pocit přináší masáž nohou.

Vyrazte do přírody a čerpejte novou energii pravidelně

Praha masáž nohou je výborným způsobem, jak doplnit ztracenou energii stejně jako jiné wellness procedury. Pokud se však chcete opravdu naplno uvolnit a podpořit svou fyzickou i psychickou sílu, naplánujte si nějaký ten výlet do přírody. Příjemně s ním doplníte uvolnění z procedury a krásně okysličíte celé tělo. Myslete na to i při výběru dovolené, kdy aktivně strávený pobyt na horách či kdekoliv jinde může být plný podnětů a nové životní energie, ze které budete čerpat ještě mnoho dnů po skončení.

2019-06-23

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.