Fotografie: Větrný tunel - zažijte volný pád a stav beztíže ve větrném tunelu

Snili jste někdy o tom, že zažijete stav beztíže?  To snad každý z nás. Málokdo má ale odvahu na to se sebrat a jít skočit z několikakilometrové výšky. Jestli i vy patříte mezi tyto lidi a chcete se bezpečně proletět, nezoufejte. Již několik let je možnost se proletět i bez padáku na zádech. Větrný tunel je tu.

Zážitek na celý život na který vám stačí dvě hodiny volného času.

Jak to probíhá před vstupem do větrného tunelu?

Je to jednoduché. Nejprve je nutné rezervovat si místa online, to je možné ZDE.  Až budete mít voucher zarezervujte si svůj čas online ZDE , vložíte kód voucheru a rezervujete si svůj čas a den letu. Když přijdete ve smluvený čas, na recepci se ohlásíte, podepíšete prohlášení o zdravotní způsobilosti a počkáte na instruktora.

Fotografie stav beztíže instruktor a instruovaní žáci ve větrném tunelu
Instruktáž před vstupem do větrného tunelu

Po příchodu instruktora si vyzvednete letecké vybavení (kombinézu, helmu, špunty do uší atd.) a jdete se připravit na let. Vše je vám vysvětleno a názorně předvedeno. S instruktorem si domluvíte potřebné pokyny a posunky a jdete létat a zažít stav beztíže.

Cena letu

Základní a nejnižší cena je 1500 Kč na osobu. Za tento obnos pak máte v ceně dva vstupy do větrného tunelu v délce minuty a půl (dohromady tedy 3 minuty), můžeme to přirovnat ke 3 tandemovým seskokům padákem.

Bezpečnost

Ve větrném tunelu mohou létat osoby starší 5-ti let. Ve větrném tunelu v případě, že jste začátečník je s vámi po celou dobu instruktor. Chytá vás, hlídá vás a stará se zodpovědně o vaše bezpečí. V případě, že budete následovat jeho instrukce, tak se vám nic stát  nemůže.

Větrný tunel pro celu rodinu

I pro rodiny Hurrican faktory nabízí skvělou párty a zážitek i pro ty nejmenší. Chcete celá rodina společeně zažít stav beztíže? Tak teď už vám nic nebrání. Zarezervujte si tunel jen pro svou rodinu ZDE.

Fotografie rodiny ve větrném tunelu
Zamluvte si tunel pro sebe a svou rodinu

Lokace

U nás v Česku můžete najít jeden větrný tunel a to v Praze. Jestli ale jedete na slovensko a chcete si užít za stejnou cenu, můžete se zastavit i tam. Řeč je o Liptovském Mikuláši, kde je další větrný tunel. Nachází se v areálu Tatralandie a nemusíte si ani do Tatralandie samotné vstupenku kupovat. Zde je ale nevýhoda v tom, že fotky letu nejsou v ceně a za každou fotku si musíte navíc zaplatit další Euro.

Co se nemusí líbit všem

Všechno má svoje mouchy. Často se nováčci děsí situace, kdy přijdou do areálu Hurricane Factory a najdou větrný tunel uprostřed budouvy a kolem něj desítky lidí, kteří se na letce koukají.

Je to tak a vůbec se toho neděste. Až budete v tunelum, tak nebudete mít vůbec pomyšlení na diváky. Věřte, že vítr v tunelu a tlak si tak pohrají s vaší tváří, že vás stejně nikdo nepozná. A helma a letecké příslušenství z vás udělá úplně anonymní osobu. No a i kdyby vás někdo poznal, v tunelu vám to bude stejně úplně jedno. 🙂

Fotografie: Větrný tunel stav beztíže
Větrný tunel pro dva

Přejeme příjemný zážitek, my už létali a bylo to super. Zažít stav beztíže by měl určitě každý z nás., tak neváhejte. 🙂

Tip: Podívejte se i na další relaxační i adrenalinové zážitky.

2019-12-01

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.