online kurz angličtiny

Patříte mezi ty, co se potřebují učit v kurzu s kolektivem, nebo raději sami doma? Stále větší množství lidí preferuje online výuku cizích jazyků, zejména angličtiny. Jde především o ušetřený čas. A čas jsou peníze.

Práce nám i s cestou mnohdy zabere více než 12 hodin našeho dne. Někdy i více. Najít si ještě čas na angličtinu či studium jiného jazyka dá práci. Navíc kurz jednou týdně rozhodně dostatečným není. A docházet někam denně? Naprosto nemyslitelné! Řešením jsou proto online kurzy angličtiny. Existuje jich sice poměrně dost, ale ne všechny lze nazvat dobrými.

Jak vypadá dobrý online jazykový kurz angličtiny?

Především by měl zcela bez problémů fungovat na jakémkoliv zařízení, abyste se mohli učit doma na počítači, ve vaně na tabletu a po cestě do práce na mobilním telefonu. Prostě kdekoliv právě jste a s jakýmkoliv zařízením budete chtít.

Čas je vzácný, a tak je optimální, aby byl kurz rozdělen do většího množství lekcí. Lekce by měla trvat nejlépe 45 minut, jako vyučovací hodina ve škole. Tak si můžeme dát snadno cíle – každý den hodinu. A vědecky je dokázáno, že ta klasická hodina o 60 minutách je pro udržení pozornosti přece jen příliš dlouhá.

Lekce by měly nabízet opakování a navazovat na sebe. Vždy se chceme vrátit k naučenému, vše si zopakovat a naučit se něco nového navíc.

Zbytečně složitá gramatika odrazuje. Lepší je jednoduše vysvětlená, v pouhých několika lekcích. Příliš pokročilé záležitosti gramatiky už jsou pro zcela jiné typy studia.

online kurz angličtiny

Jazykové dovednosti a slovní zásobu zlepšují různé audio příběhy. Poslech je velice důležitou součástí online kurzů. Samozřejmě nás musí být tento příběh schopen zaujmout. Jinak, jak se říká, velice rychle vypneme uši.

Ať chceme nebo ne, studium cizího jazyka je i o učení se slovíček. Online kurz angličtiny by nám měl umožňovat opakovat si ta, ve kterých se pleteme, a znovu se vracet k těm, která neumíme. Znalost slovíček se nejlépe ověřuje v testech.

Bez konverzace to rovněž nebudete ono. Moderní online kurzy umí propojit studenty navzájem a nechat je konverzovat. Využít se k tomu dají existující komunikační prostředky, jako je například Skype. Je však důležité tuto konverzaci koordinovat. Například nastavit témata, o kterých lze v daném čase konverzovat.

Dokonalý kurz existuje

Moderní angličtina online – to je Speaking Friends. Pojďte se konečně učit efektivně. V kurzu není nic, co by vás odvádělo od učení. Děláte proto rychlý pokrok. Žádný zbytečný balast vás nepřipravuje o čas a s každou lekcí je vaše angličtina poznatelně lepší. Pokud se zúčastníte i konverzací s dalšími účastníky kurzu, podaří se vám i rychle se rozmluvit. Speaking Friends nabízí výuku angličtiny efektivně a poctivě.

Zkuste si špičkový online kurz angličtiny na sedm dní zdarma

Dobré věci něco stojí. Takže i kurz Speaking Friends je placeným kurzem. Avšak rozhodně nekupujete zajíce v pytli. Kurz si máte možnost po dobu sedmi dnů zdarma vyzkoušet, a to na plné verzi.

Rozhodnete-li se pokračovat, dobře pro vás. Čeká vás konečně efektivní výuka se znatelně rychlým pokrokem. Na konci kurzu získáte rovněž certifikát o jeho absolvování, kterým se můžete prokázat třeba ve chvíli, kdy se budete ucházet o zaměstnání.

Pořád se nemůžete rozhodnout, jestli se učit angličtinu s lektorem, nebo v online kurzu?

Dělejte obojí najednou. Je to vlastně ta nejefektivnější metoda, do které se můžete pustit. Lepší je však sehnat lektora na soukromé hodiny. Na kurzu s více účastníky se budete nudit a přijde vám ve srovnání s tím, co získáte v online kurzu, jako ztráta času i peněz. Mimochodem, výuka s lektorem přes Skype není vůbec k zahození. Učte se prostě vše online.

2019-08-28

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.