Orientální břišní tance – DRUM SOLO s bubeníkem

0 out of 5
(Hodnocení: 0)

1 190 

Katalogové číslo: kpr-cz-145 Kategorie:

Popis

Orientální břišní tance pocházejí ze Středního východu. U nás v České republice se těší velké popularitě. Orientální břišní tance dělíme na několik druhů a ty se rozlišují dle hudby, kostýmů a jednotlivých tanečních prvků. Zároveň, stejně jako u nás, jsou specifické styly břišních tanců, které se tančí jen při určitých příležitostech.

Lákají vás břišní tance?  Nemáte čas docházet po večerech do kurzů? Zkuste první lekce online kurzu orientální břišní tance – DRUM SOLO S BUBENÍKEM  ZDARMA a učte se doma ve chvilkách volna. Ideální pro ty, co mají sedavou práci u PC. 🙂

Vstoupit do kurzu ZDARMA

Orientální břišní tance – DRUM SOLO s bubeníkem

Tento online kurz potěší ty z vás, které rády tančí a pohybují se v rytmu bubínku. Online kurz je pokračováním kurzu orientální tanec, který najdete ZDE.  V kurzu orientální břišní tance – DRUM SOLO s bubeníkem navážete na již naučené pohyby a zkusíte si nové taneční kreace.

V kurzu se dozvíte:

  • rozdělení tanečních pohybů v orientálním tanci
  • správné zvládnutí taneční techniky orientálních prvků (rolování těla, osmičku nahoru a dolů, vlnění břicha, různé druhy shimmy a dalších)
  • správné vrstvení a kombinování  pohybů orientálního tance
  • krásné taneční kombinace
  • jak slyšet arabské rytmy a jak na ně tančit
  • naučíte se tvořit choreografii v doprovodu bubeníka

Vkládáme i  video ukázku z online kurzu, pokud stále váháte zda vstoupit či nikoliv.

Kurzem vás provede již známá lektorka Katka Derouet (Krejčová) a její kompletní nabídku online kurzů, zaměřených na orientální břišní tance najdete ZDE. Katka se výuce orientálního břišního tance věnuje již přes 15 let. Vede kurzy v Brně a přednáší na seminářích v ČR i v zahraničí.

Forografie: Orientální břišní tance

Katčiny on line kurzy můžete nyní mít doma jen jedním kliknutím. Máte na výběr, spusťte si první lekce a kurzy si vyzkoušejte a protančete třeba celou noc. 🙂

Znáte příběh Sultána Sulejmana a jeho ženy Hürrem? Přečtěte si příběh o lásce, tanci a moci. TADY

Další informace

Lektor

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.