Fotografie:Adrenalinové zážitky pro muže

6 tipů na adrenalinové zážitky pro muže, které ho budou bavit

Vybrat dárek pro muže není zrovna jednoduchý úkol, a pokud s ním nejste již v dlouholetém vztahu, může to být opravdu oříšek. Pokud hledáte adrenalinové zážitky pro muže, máme pro vás hned několik tipů.

Zároveň zde najdete i tipy na zážitky pro páry anebo i třeba celou rodinu. A tím i  začneme. Abychom vám zážitek přiblížili co nejvíce, tak jsme u některých zážitků přidali i video ukázky.

Read More

kreativní kurzy pro ženy

5 tipů na nejoblíbenější tvořivé kurzy pro ženy

Tvoříte nebo  se chcete začít učit nové ruční práce a techniky? Nebo hledáte dárek pro někoho,  kdo stále rád inovuje a tvoří krásné handmade výrobky a dekorace? Podívejte se na našich 5 tipů na nejoblíbenější tvořivé kurzy pro ženy a vybejrte si ten svůj. 

Read More

Fotografie: Větrný tunel - zažijte volný pád a stav beztíže ve větrném tunelu

Chcete zažít stav beztíže a proletět se i bez padáku?

Snili jste někdy o tom, že zažijete stav beztíže?  To snad každý z nás. Málokdo má ale odvahu na to se sebrat a jít skočit z několikakilometrové výšky. Jestli i vy patříte mezi tyto lidi a chcete se bezpečně proletět, nezoufejte. Již několik let je možnost se proletět i bez padáku na zádech. Větrný tunel je tu.

Zážitek na celý život na který vám stačí dvě hodiny volného času.

Read More

Zážitek jako dárek – wellnes pobyt pro dva

Zima je konečně za námi, a proto dnes pro vás zde máme 3 tipy na wellnes pobyty pro dva. Staňte se zámeckou paní nebo darujte zážitek, jako dárek – wellnes pobyt pro dva je skvělým dárkem, který si užijete i vy. Vybrali jsme pro vás 3 tipy na wellnes pobyt pro dva na zámku nebo v přírodě a ten poslední opravdu stojí za to. Máte rádi pikniky? Pak si nenechte ujít knížecí piknik na zámku Loučeň.  Čtěte dál a vše se dozvíte.

Read More

Fotografie slečny jak se učí anglicky

Jak se rychle a snadno naučit cizí jazyk

Cítíte se trapně, protože vaše angličtina není dobrá? Neumíte se domluvit i když jste se 5 let ve škole učili? Nevíte jak začít? Máme pro vás řešení. Potřeba mluvit cizími jazyky v dnešním globalizovaném světě více a více roste. V naší kotlině hraje prim stále angličtina následována němčinou. Ale objevují se i nové trendy například čínština nebo japonština. Znovu se také hlásí o slovo ruština. Jak se naučit cizí jazyk?  Čtěte dál, nebo si rovnou stáhněte ZDARMA 97 zdrojů jak se dokonale obklopit angličtinou.

Read More

Rolovat nahoru