Učíme se malovat na sklo

Učíme se malovat na sklo

Malování na sklo se poslední dobou stalo poměrně oblíbeným koníčkem, a proto jsme se rozhodli i my a učíme se malovat na sklo. Chceme si vyzdobit touto technikou doma staré skleničky bez lesku, ale nezůstane jen u nich. Nádobky na koření, různé vázičky či třeba obyčejné skleničky na pití rozhodně nezůstanou bokem. Pojďte se s námi podívat jak na to, jaké barvy na sklo použít a na konci najdete odkazy na stažení šablon pro malování na sklo zdarma. 

Read More

Mandaly cesta k celistvosti

Mandaly cesta k celistvosti – tip, jak utéct realitě a chvilku relaxovat. Taky máte doma dítě, které vás nepřestává udivovat svým samozřejmým přístupem k moderním technologiím?

Dítě, které se s vámi občas snaží mluvit o neznámých věcech prapodivnými slovy, jako třeba „tweetování,“ „skiny“ nebo „loot box“?

Zatímco pro vás je vrcholem blaha, že jste se naučili z internetu zadat příkaz k úhradě a ovládat dotykáč natolik, abyste jednu zprávu nerozesílali všem svým kontaktům najednou?

Máte dojem, že žijete s nějakým mimozemšťanem? Tak to je normální. Tyto děti jsou totiž tzv. digitální domorodci. 

Kurz online- vstup zdarma MANDALY PRO RADOST – OMALOVÁNKY PRO DOSPĚLÉ

Read More

Fotografie pomalovaného obličeje zásady správného líčení

Zásady správného líčení

Co to jsou zásady správného líčení? V jakých chybách se spousta žen sejde a dělají je téměř všechny?

Většina žen začíná den líčením a péčí o svůj zevnějšek. Používáme kvalitní kosmetiku, oblíbené barvy a o správnosti líčení jsme dokonale přesvědčeny.

Téměř každá z nás však dělá zásadní chyby, kterým bychom se měly při používání dekorativní kosmetiky raději vyhnout. Pojďme se podívat na zásady správného líčení.

Read More

FNAF postavička

Kreslíme s dětmi oblíbené postavičky

Kreslíme s dětmi oblíbené postavičky – konkrétně FNAF. Fnaf je taková velmi zákeřná hra v které vystupuje (nevíme do dnes co to přesně je) dle nás několik zvířecích mutantů a ti se nás noc co noc snaží vyděsit k smrti. Tyto postavičky jsou u dětí školou povinných dosti oblíbené, a proto jsme si jednu pro vás připravili.

Read More

Rolovat nahoru