S online kurzy získáte první lekce zdarma

Vzdělání je základ života a proto je nutné pečlivě vybírat kde a za kolik, jak se říká, se vzdělávat. V dnešní době je spousta různých webů, které nabízí online kurzy, ale nabízí i tolik výhod jako kurzyproradost.cz?

Nakupujte tam, kde můžete ušetřit a přitom získat kvalitní kurzy s profesionálními lektory. A navíc si kurzy můžete i vyzkoušet bez placení a přesvědčit se na vlastní  kůži, že kurz bude ten pravý pro vás.

Fotografie: online kurzy zdarma

Vstupte a získejte první lekce zdarma

Online kurzy nabízí první lekce na vyzkoušení bez placení či udávání údajů z vaší platební karty. Jediné co je potřeba je váš e-mail, na který obratem první lekce zdarma obdržíte.

Naučte se šít boty, plést z pedigu, hrát na ukulele nebo začněte podnikat.

Vyzkoušejte si první lekce, v kterých najdete nejen užitečné informace pro začátečníky, ale také návody zdarma od profesionálních lektorů.


Jaké kurzy jsou v nabídce

1) Kurzy pro maminky a děti – učte se anglicky s dětmi, ušijte jim ekopanenky a mnoho dalšího

2) Zdraví a fitness – pilates, břišní tance, domácí homeopatie + ebook zdarma a další.

3) Bussines – naučte se pracovat s excelem, tvořit kvalitní webové stránky nebo se naučte telefonovat jako profesionál.

4) Kreativita – naučte šít boty, drátovat, malovat, kreslit, pracovat s různými materiály, šít pro sebe i pro děti.


Opravdu získám první lekce zdarma?

Ano, téměř všechny online kurzy a jejich lektoři nabízí někdy i více, než jen jednu lekci zdarma, jiní zase třeba jen jednu nebo dvě. Záleží na tom, který kurz si vyberete. První co je potřeba udělat je registrace přes e-mail. Je nutná k zaslání lekcí a informací k přihlášení.

Po registraci budete moct okamžitě začít zkoušet váš vybraný online kurz.


Sbírejte bodíky/kredity a ušetřete s dalším nákupem

Kurzyproradost.cz nabízí i odměny a to nejen za každý nákup kurzu, ale i za další aktivity z vaší strany, jako je např. sdílení kurzu na sociálních sítích nebo napsánírecenye najiž zakoupený kurz. Nic co by vám vzalo čas a energii a za vše dostanete odměnu.

Takto si můžete vydělat slušnou slevu na další nákup.

Fotografie: jak získat slevu na online kurz
Sbírejte kredity a získejte slevu na online kurz dle výběru.

Nasbírané bodíky pak můžete uplatnit na jakýkoliv další online kurz a třeba využít slevu na nákup dárku.

Veškeré detaily a podmínky najdete přímo na partnerském webu kurzyproradost.cz a po registraci veškeré informace a bonusový program najdete ve své sekci zákazníka.

Fotografie: sbírejte body a získejte slevy na kurzy
Sbírejte kredity a získejte slevu na online kurz dle vašeho výběru.

Zkoušíme a testujeme kreativní kurzy -tipy

My jsme zatím vyzkoušeli kurz drátování s Kajjkou Hátleovou, vaření zdravě pro děti, kouzlení s Pavlem Kožíškem a kreslení pravou hemisférou.

Tip na závěr: Zdarma a tedy úplně bez placení je online kurz quillingu. Pokud rádi tvoříte titěrné a na detail náročné obrazce z papíru, pak rozhodně zkuste tuto techniku  a naučte se quilling zdarma.

Vyberte si co vás zajímá, učte se a rozvíjejte a zjistěte, jak je fajn nakupovat tam, kde o zákazníka skutečně pečují a dávají mu najevo, že si ho váží.
Rolovat nahoru