Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR.

Uvažovali jste nad tím, že byste se chtěli stát součástí affiliate programů a sítí v České republice? Snad proto, že díky nim můžete vydělat, nebo proto, že si chcete affiliate programy vyzkoušet?

Připravili jsme pro vás přehled affiliate sítí a informace, které vás budou zajímat, v případě, že přemýšlíte začít pasivně vydělávat na internetu. 

Proč doporučujeme využít raději affiliate síť než affiliate program? V čem se liší?

Read More

PAY PER CLICK NEBOLI PLATBA ZA KLIKNUTÍ

Pay Per Click neboli platba za kliknutí – kritické zhodnocení z pohledu uživatele

Pay Per Click neboli platba za kliknutí aneb kritické zhodnocení z pohledu uživatele.

Také se vám to stalo?

Brouzdáte internetem a najednou se vám otevřou okna, ve kterých vás lidé osloví a chtějí se s vámi podělit o svůj senzační příběh a ziscích, o kterých se jim, ale ani vám nezdálo? Podívejme se na zoubek PPC serverům a lze opravdu tak lehce zbohatnout?

Read More

Práce z domova - 4 tipy kde ji hledat

Práce z domova – copywriting, tvorba grafiky, korekce textu

V dnešní době je spousta možností, jak si na internetu vydělat peníze. Práce z domova je u nás čím dál více vyhledávaná a žádaná. Nabídek najdete na internetu opravdu hodně, ale jak poznat, že to není podfuk? Jak neskočit podvodníkům na lep? 

Práce z domova není v ČR stále standardní nabídkou zaměstnavatele. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na práci z domu a jak si vydělat díky internetu slušné peníze ať už jako brigádník či OSVČ.

Jestli rádi píšete, fotíte nebo jste v nějakém oboru expert a své zkušenosti byste rádi předali dál, pak je tento článek právě pro vás.

Read More

Fotografie 3 cvičení s mandalami pro seniory

Mandala a 3 cvičení s mandalami pro seniory

Mandala a její harmonizující a relaxační účinky známé. Ať už jde o jejich samotné kreslení podle momentální nálady a inspirace, či o vybarvování mandalových omalovánek, mandaly mají zvláštní schopnost upokojit emoce a nastolit v duši klid.

Málokdo však ví, že můžeme jejich pozitivní účinek spojit s procvičováním dalších částí našeho mozku a oddálit tak riziko nástupu demence. Ukážeme si několik možností, jak příjemně a zároveň smysluplně strávit čas u vybarvování mandaly.

Read More

Fotografie dortů Marušky dorty - narozeninové dorty, dětské dorty

Maruščiny narozeninové a dětské dorty

Maruščiny narozeninové a dětské dorty nebo svatební atd. Prostě dorty, které dostanou vaše chuťové buňky do ráje. Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že vybrat dort dle chuti oslavence, nemusí být vždy úplně jednoduché. Vyzkoušejte Maruščiny narozeninové a dětské dorty a uvidíte, že tentokrát se určitě trefíte. 🙂

Read More

Učíme se malovat na sklo

Učíme se malovat na sklo

Malování na sklo se poslední dobou stalo poměrně oblíbeným koníčkem, a proto jsme se rozhodli i my a učíme se malovat na sklo. Chceme si vyzdobit touto technikou doma staré skleničky bez lesku, ale nezůstane jen u nich. Nádobky na koření, různé vázičky či třeba obyčejné skleničky na pití rozhodně nezůstanou bokem. Pojďte se s námi podívat jak na to, jaké barvy na sklo použít a na konci najdete odkazy na stažení šablon pro malování na sklo zdarma. 

Read More

Fotografie DIY dětský stojánek na tužky

DIY – dětský stojánek na výtvarné potřeby

Výzdoba pokojíků je taková malá soutěž mezi dětmi, ale i maminkami. Taky máte rádi jednoduché tipy na to, jak s dětmi vyrábět? My tu pro vás máme návod na DIY – dětský stojánek na výtvarné potřeby, tužky nebo jiné malé věci, které se nám pletou pod nohy. Lego panáčci, malé částečky od různých hraček na zemi jsou u nás stálým bojem. Proto jsme si řekli, že je nutné na to udělat něco, do čeho bude bavit tu naší malou potvůrku si tyto její malé potřeby uklízet. Máte to taky tak? Zkuste náš jednouchý návod  na dětský stojánek, který bude vaše malé bavit.

Read More

Rolovat nahoru