Foto: recept na cizrnový salát s fazolemi

Recept na cizrnový salát s fazolemi

Recept na cizrnový salát s fazolemi je tu pro všechny milovníky salátů a zdravého jídelníčku.
Cizrna a fazole jsou výborným zdrojem bílkovin a granátové jablko je skvělým pomocníkem při hubnutí. Víte, že 100 g semínek granátového jablka obsahuje jen 78 kcal? 
Vyzkoušejte recept na zdravý cizrnový salát s fazolemi a napište nám pak, jak vám chutnal.

Read More

Fotografie:Pohanka a zdravé recepty z pohanky

Pohanka a zdravé recepty z pohanky nejen pro děti

Možná vás překvapí, že pohanka pochází původně z balkánského regionu Evropy a následně se rozšířila do jihovýchodní Asie. Více než její původ jsou však zajímavější její blahodárné účinky na váš organismus. Přečtěte si co všechno pohanka”umí”. Na konci článku najdete pohankový recept na plněné knedlíky z jáhlů a pohanky a tip kde najdete další zdravé recepty z pohanky nejen pro děti.

Ať už chcete být krásní navenek či uvnitř, chcete zhubnout nebo se jen cítit fajn – pohanku rozhodně do svého jídelníčku pozvěte ve velkém stylu.

Read More

Fotografie jak si doma vyroit svíčku

Jak si doma vyrobit svíčku – luxusní a zdraví neškodné svíčky

Hledáte tipy, jak si doma vyrobit svíčku? Nebo jen pokukujete po vkusném doplňku do domácnosti, který vypadá skvěle a k tomu zdravě a krásně voní? 

Šetřte časem – máme pro vás tipy na to, jak si doma vyrobit svíčku a pokud se vám neche vyrábět, víme kde pořídit  luxusní svíčky ze sójového vosku. Navíc k nim i dárek, který přivítají milovníci kávy a zároveň zahrádkáři a pěstitelé. 🙂

Podívejte se na svíčky, které vás  překvapí svým luxusním balením, dlouhou dobou hoření a úžasnou zdravou vůní, která se bude linout skrz celý váš byt.

Ale nejprve si jdeme vyrobit svíčku.

Read More

Fotografie:recept na vánoční skořiové sušenky - šneky

Recept na vánoční skořicové sušenky – šneky

Vynikající vánoční dobrota, po které se ihned zapráší. Připravte si doma zdravou pochoutku – vánoční skořicové sušenky nebo chcete-li, šneky.

Pokud vám k sobě nejde výborné cukroví a zdravá strava, tento recept vás přesvědčí o omylu. Je celý bez tuku a s minimem cukru. Nepotřebujete neobvyklé ingredience a příprava je více než jednoduchá a rychlá.

Read More

Fotografie: Jak být šťastný

Jak být šťastný, bez stresu a dilemat? Kritický pohled čtenáře

Jak být šťastný bez stresu a dilemat je otázka za 100 zlatých.😀 Když si ji zadáte do hledání na google, najde vám to články, které vám sice opravdu pár tipů jak být šťastný dají, přesně, jak slibují, ale zdali vás dovedou ke štěstí, to musíte posoudit sami.

Pojďme se podívat na jeden z nich a v druhé polovině článeku najdete naše tipy, které jsou vyzkoušené a úspěšné. Read More

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR

Affiliate sítě vs. affiliate programy v ČR.

Uvažovali jste nad tím, že byste se chtěli stát součástí affiliate programů a sítí v České republice? Snad proto, že díky nim můžete vydělat, nebo proto, že si chcete affiliate programy vyzkoušet?

Připravili jsme pro vás přehled affiliate sítí a informace, které vás budou zajímat, v případě, že přemýšlíte začít pasivně vydělávat na internetu. 

Proč doporučujeme využít raději affiliate síť než affiliate program? V čem se liší?

Read More

PAY PER CLICK NEBOLI PLATBA ZA KLIKNUTÍ

Pay Per Click neboli platba za kliknutí – kritické zhodnocení z pohledu uživatele

Pay Per Click neboli platba za kliknutí aneb kritické zhodnocení z pohledu uživatele.

Také se vám to stalo?

Brouzdáte internetem a najednou se vám otevřou okna, ve kterých vás lidé osloví a chtějí se s vámi podělit o svůj senzační příběh a ziscích, o kterých se jim, ale ani vám nezdálo? Podívejme se na zoubek PPC serverům a lze opravdu tak lehce zbohatnout?

Read More

Práce z domova - 4 tipy kde ji hledat

Práce z domova – copywriting, tvorba grafiky, korekce textu

V dnešní době je spousta možností, jak si na internetu vydělat peníze. Práce z domova je u nás čím dál více vyhledávaná a žádaná. Nabídek najdete na internetu opravdu hodně, ale jak poznat, že to není podfuk? Jak neskočit podvodníkům na lep? 

Práce z domova není v ČR stále standardní nabídkou zaměstnavatele. Proto jsme pro vás připravili několik tipů na práci z domu a jak si vydělat díky internetu slušné peníze ať už jako brigádník či OSVČ.

Jestli rádi píšete, fotíte nebo jste v nějakém oboru expert a své zkušenosti byste rádi předali dál, pak je tento článek právě pro vás.

Read More

Rolovat nahoru