Úniková hra Kriminálka

0 out of 5
(Hodnocení: 0)

1 999 

Katalogové číslo: zaz-cz-530 Kategorie:

Popis

Každý ví, že v Brně je prostě nuda, ale pozor, tentokrát se opravdu nudit nebudete. Brno je totiž zahaleno strachem a hrůzou v ulicích se pohybuje masový vrah a jeho obětí můžete být i vy či někdo z vaší rodiny. Úniková hra „kriminálka“ je tu pro vás připravena a vy v ní ukážete svůj intelekt a detektivní schopnosti.

Nebudete to mít, ale vůbec jednoduché . Masový vrah nejen že zanechává za sebou  mrtvá těla, ale před tím je ještě naaranžuje do zvláštních pozic a umístí do kostelů. Pomozte kriminalistům tento zapeklitý oříšek vyřešit a dopadnout šíleného psychopata.

Po posledním činu vrah zrychlil tempo. Váš detektivní tým se bude snažit přijít na to, podle jakého klíče si vrah své oběti vybírá, varovat je včas a zachránit nejeden nevinný život.

Držíme palce!

Kde a za jakých podmínek úniková hra kriminálka probíhá

Nejprve se seznámíte s gamemasterem, který vás uvede a řekne vám základní pravidla únikové hry. Spustí se časový limit a vy v něm budete muset stihnout vyřešit všechny hádanky a otazníky..
Pozorně se dívejte kolem sebe a hledejte všechny indicie, které vám pomohou odhalit vraha. Spolupráce je klíčová.
Pokud si nebudete vědět rady, můžete požádat o nápovědu. Na konci vás čeká společná fotka vašeho týmu s výsledným časem. Fotku vám odešleme na mail jako památku.

Hra je určena pro 2-6 hráčů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.