Větrný tunel VR (létání ve virtuální realitě)

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

1 999 

Katalogové číslo: zaz-cz-475 Kategorie: , ,

Popis

Novinka a totální odvaz vás čeká při zážitku větrný tunel VR (létání ve virtuální realitě).  Ze spojení unikátního simulátoru volného pádu a virtuální reality vás bude až mrazit. Vyzkoušíte si jaké to je být skutečným parašutistou, aniž byste museli nastoupit do letadla. Díky bezdrátovým VR brýlím a tunelu, ve kterém proudí vzduch rychlostí až 270 kilometrů v hodině, zažijete naprosto reálný pocit, jako opravdový parašutista.

Větrný tunel sám o sobě je dost adrenalinový zážitek a vy si ho nyní můžete dopřát i s nejmodernější a velmi oblíbenou technologií virtuální reality. Stanete se na pár minut skutečným parašutistou a na závěr vás čeká navíc průlet vesmírem.

Jak zážitek větrný tunel VR probíhá?

Nejprve je nutné se zaregistrovat na recepci a vyplnit pár formulářů. Poté si pro vás přijde instruktor a společně se připravíte na větrný tunel VR.

Prvním krokem je bezpečnostní oblečení, které vám kompletně zapůjčí na místě. Jediné, co je nutné mít sebou, jsou pevné boty, které vám při zážitku neuletí. Po té si půjdete vše procvičit do koučovací místnosti. Instruktor vám vysvětlí, jak se s vámi ve větrném tunelu bude dorozumívat a s každým individuálně si to vyzkouší, aby bylo jasno. Samozřejmě si vyzkoušíte i brýle aby video obsah byl ostrý a zážitek pro vás tak naprosto perfektní a co nejvěrnější.

Předletová místnost:

A pak už jdete na to. Instruktor vám vysvětlí v předletové  místnosti, pomůže vám s bezpečnostními prvky a upevněním VR setu a jde se na to. Položíte se do proudu vzduchu a váš zážitek právě začíná.

Instruktor je celou dobu s vámi v tunelu a je vám plně k dispozici, nemusíte se tak ničeho bát. 

První let s virtuální realitou bude trvat jednu minutu a vyzkoušíte si volný pád po výskoku z letadla. Po chvilce odpočinku se vrátíte do tunelu a zažijete na vlastní kůži minutový pád digitální verzí vesmíru.

V tunelu létá vždy pouze 1 osoba společně s instruktorem.

Další informace o zážitku najdete přímo ZDE.

 

1 recenze Větrný tunel VR (létání ve virtuální realitě)

  1. 5 out of 5

    DM

    Pecka zážitek!

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.