Wellness pobyt v ráji

0 out of 5
(Hodnocení: 0)

3 399 

Katalogové číslo: zaz-cz-485 Kategorie: ,

Popis

Odpočívejte a dopřejte si wellness pobyt v ráji pro dva. Vyrazte s vaší polovičkou do malebného wellness resortu a vychutnejte si každou chvilku s partnerem plnými doušky. Čeká na vás jen příjemný relax a odpočinek.

Wellness pobyt v ráji

Wellness resort se nachází kousek od Českých Budějovic ve vesničce Sedlec. Ubytovaní budete v luxusním hotelu, který nabízí 2 typy balíčků. Vybírat můžete z romantického balíčku pro páry nebo čtyřdenního relaxačního balíčku. Záleží jen na vás, jak dlouho si chvilky klidu a péče budete chtít užívat.

Do kdy musím wellness pobyt rezervovat?

Poukaz, který obdržíte okamžitě na e-mail je platný 12 měsíců, času tedy máte dost. V případě, že se chystáte vyrazit v letní sezóně, dopourčujeme si hotel zarezervovat co nejdříve. Připravte se na wellness v ráji a užijte si péči tak, jak si  jí zasloužíte. Wellnes v ráji na vás už čeká.

Okolí hotelu a možnost výletů

V okolí hotelu najdet spoustu zajímavých  a historických míst. Vybírat můžete ze zámku Kratochvíle, Hluboká nad Vltavou, ale zajet si můžete i do známého a navštěvovaného Českého Krumlova. Po snídani můžete vyrazit a večer na vás už bude v hotelu čekat skvělá večeře.

Pokud to není to pravé ořechové, pak neváhejte a vybírejte z další nabídky wellness pobytů.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

Mohlo by se Vám líbit…