Základní fotografický kurz

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

2 599 

Katalogové číslo: zaz-cz-433 Kategorie: ,

Popis

Základní fotografický kurz Brno, České Budějovice a dalších 6 lokalit, kde se můžete fotografického kurzu zúčastnit a naučit se základy fotografování.

Prohlížíte si fotky z dovolených a z výletů a zjišťujete, že té fotce něco chybí?

Fotka není ostrá nebo je přesvícená?

Obdarujte sebe či své blízké fotonadšence tímto kurzem pro začínající fotografy. Naučte se základy focení a mnohem více.

Fotografie:zakladni fotograficky kurz
zakladni fotograficky kurz

Naučíte se, jak využívat fotoaparát naplno včetně jeho funkcí tak, aby vaše fotky měly tu správnou obrazovou a technickou kvalitu, kterou zcela jistě sami oceníte, až budete listovat vašim albem. 🙂

Po celou s vámi bude zkušený fotograf, který vám pomůže s nastavením vašeho fotoaparátu, ale poví vám i leckteré triky a rady, které vám pomohou v budoucím honu za kvalitní fotkou. Během dvou dnů se dozvíte jak potřebnou teorii, tak si i vše vyzkoušíte v praxi. Takže si připravte foťáky, jde se na to!

Nemáte čas docházet na živé kurzy focení? Vyberte si kurzy, které  můžete absolvovat z pohodlí domova, stačí kliknout zde: online kurzy se vstupem zdarma pro osobní rozvoj. 

Čekají na vás i další zážitky, u kterých se rozhodně nudit nebudete – podívejte se např. na adrenalinové zážitky nebo wellnes relax.

 

1 recenze Základní fotografický kurz

  1. 5 out of 5

    Zdenka

    Kurz mě bavil a jsem velmi spokojená.

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.