Simulátor ponorky U-BOAT – Praha 5 Zličín

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

1 999 

Katalogové číslo: zaz-cz-269 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Unikněte torpédoborcům vrhajícím na vaši ponorku hlouobkové miny a vyzkoušejte si simulátor ponorky U-BOAT  na vlastní kůži. Německá ponorka bude přesně taková, jako ta z II. světové války. Budete se pohybovat ve studeném a stísněném prostoru a dostanete jedinečnou šanci vyzkoušet si na vlastní kůži boj v jedné z nejnebezpečnějších Hitlerových zbraní druhé světové války.

Zážitek plný emocí – ponorkové simulátory

Nejprve vás čeká krátké zaškolení, pak si rozdělíte role a jde se na to. Nečekejte žádnou hru pro  mimina. Tohle je skutečná válka a proto obdržíte i pláštěnky, kdyby vás torpédoborci zasáhli a začlo vám do ponorky reálně téct. Budete 3 člená posádka. Kapitán, kormidelník a zbraňový důstojník. Každý má své pevně přidělené místo a chyba či neuposlechnutí příkazu vás může stát život.

To je svět, do kterého se dostanete během zážitku v simulátoru ponorky U-BOAT. Nemáte moc času, protože příkaz k zanoření byl již vydán.

simulátor ponorky
simulátor ponorky

Nestačí vám simulátor ponorky aneb zážitků nikdy není dost…

Jako bonus dostanete možnosti si záletat s tzv. RC simulátorem malého letounu, záleží jen na vás jestli budete plni sil po simulátoru ponorky a půjdete do toho. Let trvá max. 15 min a nic nedoplácíte. Máte to od zazitky.cz jako poděkování a dárek.

A jestli vás to nyní nalákalo vyzkoušet spíš nadpozemní zážitek a zalétat si, pak se podívejte na naši nabídku leteckých zážitků, které tu pro vás máme připravené nebo mrkněte na kompletní nabídku zážitků a dejte si na čas s výběrem toho pravého.

 

1 recenze Simulátor ponorky U-BOAT – Praha 5 Zličín

  1. 5 out of 5

    DM

    Good experience

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Mohlo by se Vám líbit…