Větrný tunel pro dva Praha

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

3 600 

Popis

Větrný tunel pro dva

Snili jste jako malí o tom, že skočíte z letadla volným pádem a zažijete stav beztíže? Přece jen, není to zábava pro děti a skok z letadla je rozhodnutí, které stojí za zvážení i když máte na zádech padák.

Naštěstí tu máme větrný tunel pro dva i pro více lidí a tak máme možnost, vyzkoušet si volný pád, jak se říká, nanečisto. Ovšem zážitek si z toho odnesete více než reálný, jen s tím rozdílem že vy skočíte do větrného tunelu a tam si volný pád zkusíte.

Budete se potýkat s větrem o síle až 270 km/hod. Takže to bude pořádnej fičák a adrenalin v jednom. A proč to nezažít hned ve dvou? Zážitek to bude vzrušující, my to už zkoušeli a víme, o čem mluvíme.

Tip: Novinka v podobě zážitku ve větrném tunelu společně s využitím nejmodernější techniky. Jestli si fakt chcete vyzkoušet skok z letadla, rovnou zkuste létání ve virtuální realitě a zároveň ve větrném tunelu.

Fotografie: větrný tunel vr irtuální realita
větrný tunel vr irtuální realita

Školení aneb jak se dorozumět ve větrném tunelu

Čeká vás školení s trenérem, kde se za krátkou chvilku naučíte spoustu důležitých věcí, bez kterých byste v tunelu neobstáli ani minutu. Doporučujeme dávat pozor. 🙂 Po zvládnutí jednotlivých kroků se přesunete na místo činu a let může začít.

větrný tunel pro dva - školení
větrný tunel pro dva – školení

Větrný tunel a simulátor volného pádu v jednom najdete v Praze a bývá dost nabito, tak si svoje místo zde rezervujte včas.

Užijte si volný pád!

1 recenze Větrný tunel pro dva Praha

  1. 5 out of 5

    DM

    Super zážitek, hned bysme si to dali ještě jednou! 😀

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.