Větrný tunel

5.00 out of 5
(Hodnocení: 1)

1 800 

Katalogové číslo: zaz-cz-201 Kategorie: , ,

Popis

Chtěli jste si někdy vyzkoušet volný pád?  Neváhejte a vrhněte se po hlavě do toho. Máme pro vás připraven zážitek, na který jen tak nezapomenete. Čeká vás větrný tunel a s ním i síla větru o rychlosti až 270 km v hodině. 

I my jsme si větrný tunel vyzkoušeli a zamilovali si ho. Půjdete do toho taky? Čeká vás adrenalin, výzva v podobě udržení se ve větru a na závěr si vyzkoušíte to nejlepší. Volný pád za  asistence instruktora.

Co vás čeká po zakoupení voucheru?

Po příchodu dostanete kombinézu, helmu, brýle a v případě, že budete mít sebou nevyhovující obuv, můžete si tam boty do větrného tunelu půjčit. Doporučujeme vzít si sebou opravdu pevné boty na tkaničky, aby vám v tunelu neuletěly.

Příprava na létání ve větrném tunelu

Příprava probíhá s instruktorem, který s vámi bude po celou dobu v tunelu a bude vám posunky ukazovat, co vše máte dělat, abyste se udrželi ve vzduchu. Natrénujete si to v instruktážní místnosti nanečisto a až budete připraveni, vydáte se k tunelu.

Větrný tunel

U tunelu je vám vysvětleno jak skočit dovnitř a co je potřeba vše dělat a jde se na to. Položíte se do proudu vzduchu a instruktor vám posunky bude ukazovat, co máte dělat, abyste se udrželi, točili atd. Záleží jen na vašich schopnostech.

Průměrná rychlost vzduchu v tunelu je 50 m/s a operátor ji upravuje každému letci na míru podle jeho zkušeností a váhy. Když se vám létání už nebude líbit, stačí dát instruktorovi signál, který jste se předem naučili. On už bude vědět, že zase chcete stát nohama pevně na zemi.

Zážitek trvá celkem 3min. a je rozdělen do dvou vstupů po 1,5 min. V tunelu létá vždy pouze 1 osoba společně s instruktorem.

Vyzkoušejte si volný pád a pociťte sílu větru o rychlosti až 270 kilometrů v hodině.

Více informací o zážitku „větrný tunel“ najdete ZDE.

1 recenze Větrný tunel

  1. 5 out of 5

    Dan

    Parádně jsme si to užili. Hned bysme šli znovu. Planujeme i s dětmi to vyzkoušet. Super!

Přidat recenzi

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.