fbpx
Fotografie: svatební šaty. - kaya the tailor

Kde hledat inspiraci na svatební šaty?

Čeká vás svatební den a přemýšlíte o svatebních šatech? Pokládáte si otázku, kde hledat inspiraci na svatební šaty, abyste se ve svůj den D cítila co nejlépe? Zakázkové krejčovství Praha vám přináší hned několik tipů.

Sociální média

V dnešní době používá sociální sítě téměř každý. Sociální sítě jsou plné inspirace z různých oborů, ať už jde o vaření, make-up, výchovu dětí nebo právě svatebního plánování. Nejlépe se vám bude hledat na Pinterestu nebo Instagramu. Vytvořte si speciální složku na těchto sítích a ukládejte si do ní šaty, které se vám líbí. Pravděpodobně dík tomu brzy zjistíte, že se zaměřujete na jeden určitý styl svatebních šatů, který bude nejspíše to pravé pro vás.

Sociální média můžete využít i pro další inspiraci v rámci svateb. Využijte je naplno a najděte skrze ně například skvělého fotografa, kameramana, vizážistku nebo perfektní svatební místo.

 

Svatební weby a časopisy

Dalším místem pro inspiraci ohledně svatebních šatů jsou svatební weby a časopisy. V nich najdete jak luxusní svatební garderóby, tak i tipy na svatební šaty pro vesnickou svatbu či svatbu na pláži. Především svatební časopisy zobrazují nejčerstvější svatební kolekce od renomovaných módních návrhářů, ale i alternativních tvůrců.

 

Svatební šaty celebrit

Líbily se vám svatební šaty, které na sobě měla ve svůj velký den známá herečka, modelka či zpěvačka? Víte, že můžete mít podobné? Myslete ale na to, že nejde o to, abyste vypadala jako někdo jiný. Do svatebních šatů je vždy ideální zakomponovat i váš osobní styl a uzpůsobit je typu vaší postavy.

 

Nechte si ušít šaty na míru

Máte už představu o tom, jak by měly vaše ideální svatební šaty měly vypadat? Objednejte se na konzultaci ke krejčové, která se specializuje na svatební šaty Praha a společně vykouzlete takové šaty, ve kterých se budete cítit ve svůj den D co nejlépe.

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..