fbpx
Fotografie: zdravý jídelníček na hubnutí

Chcete ubrat pár kilo? Vytvořte si zdravý jídelníček na hubnutí

Chcete zhubnout, ale nechcete se trápit hlady a omezovat v tom na co jste zvyklí? Kdo by nechtěl mít o pár kilo méně, ale přitom jíst pořád to, co má rád bez ohledu na kalorie. Máme pro vás dobrou i špatnou zprávu.

Beze změny to nepůjde, ale poradíme vám, jak si vytvořit zdravý jídelníček na hubnutí téměř bez omezení.

 

Jak sestavit zdravý jídelníček na hubnutí?

Na sestavení zdravého jídelníčku nemusíte platit odborníky, zvládnete to svépomocí. Cílem není se utrápit hlady, ale nastavit si jídelníček tak, abyste přijímali vyvážené množství energie a omezili konzumaci tuků s vysokým glykemickým indexem.

 

 

Fotografie: Rizoto na kari

 

Jak ale poznat potraviny s nízkým glykemickým indexem a co to vlastně je?

Potraviny s vysokým glykemickým indexem způsobují prudké odchýlení hladiny cukru v krvi. To také znamená, že se snižuje v těle hormon inzulin, který zodpovídá za ukládání tuku v těle.

V praxi to vypadá tak, že sníte např. čokoládu, která velmi rychle zvýší vaši hladinu cukru a na chvilku zažene hlad. Jenže bohužel jak rychle hladina cukru stoupá, tak i klesá a díky tomu brzy opět ucítíte hlad a sníte toho mnohem více. Zcela jistě takto nezhubnete.

V případě, že si budete hlídat nízký glykemický index na potravinách, budete na delší dobu po jídle zasyceni a budete dostávat tedy jen tolik, kolik potřebujete.

 

Slim Pasta aneb nízkokalorické náhrady příloh

Slim Pasta je náhrada klasických příloh s nulovým obsahem sacharidů, tuků a solí. Vy tak můžete konzumovat těchto příloh kolik jen chcete a neztloustnete. Dochucovat je lze na sladko i na slano vzhledem k neutrální chuti.

Obsah kalorií v Slim Pastě je o 94% nižší než v klasických přílohách, jako jsou těstoviny nebo rýže. Zjistěte více o tomto přípravku na hubnutí a netrapte se drastickými dietami a kručícím žaludkem.

Další informace najdete v článku „Co je to Slim Pasta a z čeho se vyrábí“.

 

 

Fotografie: Špagety s bazalkovým pestem

 

Přečtěte si i další tipy pro štíhlou linii.

 

 

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..