fbpx
Foto:zážitky pro děti a celou rodinu

4 tipy na zážitky pro děti a celou rodinu. Vyzkoušejte logické, tvořivé nebo adrenalinové zážitky.

Hledáte dárek nebo aktivitu, která by zabavila celou rodinu ať už s menšími či většími dětmi? Něco netradičního co děti nadchne a vás pobaví? Podívejte se na 4 tipy na zážitky pro děti a celou rodinu.

Zážitky pro děti a celou rodinu nabízí zábavu pro každého

Ať už máte rádi nebezpečí, adrenalin nebo spíše sladké tvoření a kreativitu, pro každého tu máme něco. Stačí si vybrat.

1)     Rodinný kurz přežití v přírodě

Foto: rodinný kurz přežití v přírodě
Naučte se fígle jak přežít v divoké přírodě.

Rodinný kurz přežití je 3 denní kurz pro rodiny s dětmi. Naučíte se spoustu zajímavých věcí, jako je poznávání rostlin a dřevin, orientovat se v terénu a zjistíte, jak se správně chovat v přírodě.

Abyste přežili je potřeba se naučit jak postavit přístřešek v lese z dostupného materiálu a protože člověk musí pít čistou vodu tak se také naučíte jak vyrobit filtr na vodu z toho co budete mít na místě k dispozici.

Děti se navíc naučí, které houby v lese jsou jedlé nebo jak rozdělat oheň. Nejen vědomosti si z tohoto zážitku odnesete. Také spoustu skvělých vzpomínek a legrace.

2)     Úniková hra Azkabanské vězení

Foto: zážitek Azkabanské vězení - úniková hra
zážitek Azkabanské vězení – úniková hra

zážitek Azkabanské vězení - úniková hra

 

Jste milovníci Harryho Pottera a lákají vás kouzla a čáry? Úniková hra Azkabanské vězení je tu pro vás a celou vaší rodinu připravena. Stanete se vězni Azskabanu a vaším úkolem bude osvobodit vaše spoluvězně. Pomůžou vám v tom hádanky a rébusy, které určitě velmi jednoduše vyřešíte a dostanete se z toho pekla ven.

No asi vás nepotěší, že na to budete mít určený čas, v kterém budete muset úkoly vyřešit. Když to nestihnete, máte bohužel smůlu, pokud vaším snem není, setkat se s nejvíce obávaným žalářníkem Mozkomorem. 🙂

Připravte se na pořádné nervy, Azkabanské vězení není žádná procházka růžovým sadem. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

3)     Větrný tunel pro celou rodinu

Fotografie: rodina ve větrném tunelu adrenalinové zážitky pro muže
větrný tunel je zážitek pro celou rodinu

Jste celá rodina spíše akčnější typy a oceníte kapku adrenalinu? My vám těch kapek dopřejeme více a přitom zůstanete suší. Vyzkoušejte větrný tunel pro celou rodinu a zažijte volný pád. Zážitek je vhodný pro děti od 5 let.

Zažijete něco podobného, jako kdyby celá vaše rodina vyskočila z letadla, a foukal vítr o síle 270km/hod. To už je sakra zážitek a na co vzpomínat, nemyslíte? Ideální zážitkový dárek pro všechny z rodiny.

4)      Čokoládové hrátky

Foto čokoládové hrátky - zážitky pro děti
čokoládové hrátky – zážitek pro děti

Kdo by neměl rád čokoládu. No a co teprve když jde o děti. Proč jim tedy nedopřát trochu té čokoládové zábavy, při které využijí i svou kreativitu a vytvoří si svou krásně nazdobenou čokoládu, kterou si po čokoládovém tvoření donesou domu.  Z tohoto rodinného kurzu čokoládové hrátky si domu přinesete celkem 300g čokolády. Děti budou skákat nadšením s pusou zamatlanou od čokolády a dospělí si aspoň krapet osladí život.

Ideální dárek pro děti, na který budou velmi dlouho vzpomínat.

Nebo se podívejte na celou nabídku zážitků pro malé i velké a vyberte si ten svůj.

 

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..