fbpx
Fotografie: dárkové karty

5 tipů na poukazy/dárkové karty pod stromeček, které každý ocení

Dárkové karty nebo poukazy jsou ideálním dárkem pro někoho, kdo je vybíravé povahy. Nedáváte pouze peníze, ale ukážete, že jste se nad dárkem zamysleli a víte, na co peníze chcete darovat. Zároveň ale dáváte prostor obdarované osobě, aby si zvolila konkrétní dárek sama. Dárkových karet existuje nespočet. Máme tu pro vás 5 kategorií, které by mohly udělat radost každému.

Zkuste měkké dárky

Pro někoho s komplikovaným vkusem ve věci oblečení není jednoduché vybrat kousek, kterým se přesně trefíte do jejich představ. Další problém je ve velikosti. Koupit oblečení, které je jako na míru šité, je často nadlidský výkon. V takovém případě je ideální dárková karta do kamenných obchodů nebo poukaz do online obchodů. Obdarovaný si vybere kousky přesně podle svého gusta a vy máte jistotu, že nebudou pouze viset ve skříni a chytat prach.

Darujte naučné kurzy

K rozvinutí talentu, znalostí a schopností vašich blízkých by mohly dopomoci kurzy. Pro někoho to může být jazykový kurz včetně pobytu v zahraničí. Pro vášnivé kuchaře nebo cukráře kurz s nejlepšími českými šéfkuchaři. Spirituálně založené jistě potěší kurz orientovaný na sebepoznání (může obsahovat prvky jógy, práci s dýcháním). Nejen mladé slečny ocení velmi užitečný, ačkoliv poměrně netradiční, dárek v podobě kurzu sebeobrany.

Vyškolte řidiče stávající i budoucí

Naprostá většina dospívajících si plánuje udělat řidičský průkaz. Poukazem do autoškoly proto jistě nepohrdnou vzhledem k tomu, že už to dávno není levná záležitost. Nové a cenné zkušenosti mohou načerpat novopečení i pokročilí řidiči ve škole smyku. Připraví se na krizové situace, které by za volantem mohly nastat.

Degustace – otestujte chuti všeho druhu

Možná budete překvapeni, ale degustace zahrnuje mnohem širší pole, než by se mohlo zdát. Nejedná se pouze o degustaci vín, ačkoli je tento typ nejrozšířenější, nýbrž jde i o ochutnávky jiných alkoholů (pivo, rum, champagne), dále čajů, sýrů, čokolády, a dokonce i různých zemědělských plodin. Výhodou je, že nabídka je opravdu pestrá a nebe na zemi můžete vykouzlit v ústech opravdu každého.

Nadělte nezapomenutelné zážitky

Zážitky vám nikdo nevezme a jednou na ně budete rádi vzpomínat. Poukazy můžete vybírat z několika oblastí – romantických pobytů, lázní a wellness, dovolené nebo adrenalinových zážitků. Důležité je vědět, pro kolik lidí a na jak dlouhou dobu tento poukaz plánujete darovat. Od těchto aspektů se bude odvíjet i cena dárku. Pokud jste vybrali něco z cenově dražší kategorie, půjčka na OP vám může pomoci s rozpočtem.

Post Your Comment Here

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..