fbpx
Fotografie: dárky pro muže

Jednoduchý návod, jak vybrat dárek pro svého přítele

Jestliže jste ženou, pak je vybírání dárků pro ženské pohlaví, jako je vaše sestra, maminka nebo kamarádka poměrně jednoduchou a příjemnou aktivitou. Bohužel oproti mužské části rodiny je to poněkud horší.

Mamince třeba trička pro maminky, ale co pro vašeho přítele? Za ty roky jste ale vyčerpala zásobu nápadů a kreativity a momentálně sedíte u internetu a zběsile hledáte a dychtíte po nějaké inspiraci. Přitom se stačí podívat na dárky jako muž a máte vyhráno. A taky vybráno.

 

Přemýšlejte jako on

Někdy se může zdát, že muži mluví jiným jazykem než ženy. Kolikrát usilovně přemýšlíte nad dárkem hodiny a hodiny, ale víte, kde je problém? Nedíváte se na to z pohledu muže.

Ženy při hledání dárku pro muže dávají důraz na záměry a úsilí člověka při darování bez ohledu na dar. Muži se však zajímají více o dárky, které se jeví tak, že budou potřebné. Praktické dárky, které přispívají k osobnímu i profesnímu životu? To je přesně ono!

 

Porozumějte jeho potřebám

Má váš muž nějaký koníček či zálibu? Chtěl by se v tom posunout dále? Existují věci, které mu jeho koníček usnadní nebo mu pomůžou se v něm rozvinout?

Popřemýšlejte a snažte se odpovědět na tyto otázky. Zahraje si například váš přítel po práci fotbal s partou kamarádů? Bohužel, ale jeho fotbalové vybavení už má něco za sebou? Tak mu kupte nové! Například kopačky a máte vyřešeno.

 

Buďte pozorná

Pokud váš přítel pravidelně nakupuje s vášní videohry, pak ho obdarujte něčím, co s nimi souvisí. Když mu koupíte dárek, který souvisí s jeho koníčky, do kterých on finančně investuje, zaručeně to ocení. Anebo pokud miluje cyklistiku, cokoliv s tématikou vyhrává.

 

Co váš přítel potřebuje?

Víte, co má rád, ale absolutně tomu nerozumíte? Nezoufejte. Pokud se mu líbí něco, o čem vy ani trošku netušíte, udělejte si základní průzkum a zjistěte víc.

Dejme tomu, že je váš přítel vášnivý fotograf. Podle toho, co vám říká potřebuje nový fotoaparát nebo cokoliv, co s fotografováním souvisí. Třeba objektiv. Bohužel pro vás se tolik liší v ceně a funkčnosti, že sama to jen tak nezvládnete.

Ovšem, když budete pátrat, uděláte si průzkum mezi jeho přáteli, kteří tomu rozumí, projedete internet a fóra ohledně fotografování, najdete solidní objektiv, vhodný pro jeho fotoaparát.

A chcete vědět přidanou hodnotu? Přítel bude velmi překvapený, že jste vybrala právě takový objektiv, který se mu k jeho fotoaparátu hodí. A až mu řeknete, kolik času jste věnovala do průzkumu a co všechno jste vlastně nastudovala, bude nadšený.

 

A jak tráví svůj volný čas?

Váš muž zaručeně tráví svůj volný čas nějakým způsobem a také do něj investuje. Ať už je to sportovec, kariérně orientovaný nebo naprostý blázen do aut, dopřejte mu kvalitní čas strávený s jeho koníčkem.

Tak dejme tomu, že je například milovník do aut. To potom projížďka v Lamborghini bude něco! Akorát vás upozorňujeme, že následující měsíce nebude mluvit o ničem jiném.

 

Nepřehánějte to

Řekněme si to narovinu. Muži jsou jednodušší ohledně toho, co chtějí a co potřebují. S největší pravděpodobností váš muž nebude analyzovat dárky od vás stejným způsobem, jakým analyzujete a jak hluboce přemýšlíte vy nad věcmi, která dává on vám.

Pravidlo někdy méně je více je tu naprosto na místě. Pokud váš muž miluje sport, ale o víkendech chce vypnout a jen tak relaxovat, pomozte mu k tomu. Kupte mu například mikinu s vlastním potiskem, což bude plus. A jako potisk zvolte něco se sportovní tématikou.

 

Tak už máte vybráno?

Věřte, že ocení malá náhodná gesta, ale bude především rád za praktické dárky. Při vybírání popřemýšlejte, jak může dárek dlouhodobě prospívat v jeho životě a zda bude mít vlastně vůbec nějakého užitku. Nekupujte lapače prachu!

Pokud vybraným dárkem podporujete jeho zájmy nebo plníte jeho potřeby, pak jste na správné cestě. Na internetu najdete spoustu dalších inspirací, jak vybrat dárek (nejen) svému příteli.

A pokud vás opravdu nic nenapadne, vánočním tričkem nic nezkazíte. Vždyť takové tematické tričko k Vánocům se vždy hodí. Tak hodně štěstí!

 

Post Your Comment Here

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Rolovat nahoru